شایعات DJI Air 2S – مویک ایر 2 اس با چه امکاناتی به بازار می آید؟

شایعات پیرامون مویک ایر 2 اس - DJI Air 2s با چه امکاناتی عرضه می شود
کوادکوپترهای پیشنهادی

شایعات مویک ایر 2 اس – ویژگی های جدید مویک ایر 2 اس

شایعات مویک ایر 2 اس در چند هفته گذشته به طور مداوم در حال افزایش است، شواهد نشان می دهد که DJI در حال کار بر روی یک جانشین برای کوادکوپتر میان رده مویک ایر 2 است – و اکنون گمانه زنی های جدید نشان داده است که این ویژگی غیر منتظره است. ما اخیراً شاهد ورود DJI FPV هستیم که همراه با FPV Goggles V2 است – این هدست یک فید ویدئویی بدون تاخیر از پهپاد دریافت می کند، بنابراین برای یک تجربه پرواز بسیار هیجان انگیز می توانید منظره یک پرنده را از آسمان بگیرید. به گفته یک منبع DroneDJ ، اکنون به نظر می رسد DJI Air 2S شایعه شده از همین ترفند بهره مند خواهد شد و “قادر به اتصال با V2 Goggles برای پرواز در حالت نمای اول شخص خواهد بود”.

این خبر به چند دلیل تعجب آور است. در مرحله اول، این حرکت می تواند به طور بالقوه برخی از شگفتی های DJI FPV را بدزدد، حتی اگر مویک ایر 2 اس احتمالاً یک پهپاد بسیار متفاوت باشد که فاقد سرعت پرواز بالا یا امکانات دیگر باشد. همچنین، DroneDJ شایعه را با بیان اینکه یک منبع قبلی مستقر در چین گفته بود “ساخت Air 2S FPV با قابلیت فعلی اولویت DJI در حال حاضر نیست” این شایعه را آشکار کرد.

یک دلیل ساده وجود دارد که DJI ممکن است شایعه DJI Air 2S خود را با جدیدترین FPV Goggles سازگار کند. این یک روش ساده برای تمایز آن با DJI Mavic Air 2 است که شماره یک پهپادهای ما است. افزودن ویژگی جدید به یک پهپاد بدون تأثیر منفی بر زمان پرواز آن بسیار دشوار است، زیرا هنگام حمل دوربین ها و سایر امکانات پروازی، هر گرم اهمیت دارد. سازگاری FPV با Air 2S عمدتا شامل سازگاری کوادکوپتر مویک ایر 2 اس با قابلیت OcuSync 3.0 می باشد. و با توجه به اینکه طراحی مویک ایر 2 از قبل شامل Ocusync 2.0 است، نباید کار خیلی سختی باشد.

ما اینگونه فرض می کنیم که اگر DJI Air 2S یک پهپاد سرعتی سازگار با عینک های گاگلز V2 باشد اگر از سرعت 42.5 مایل بر ساعت پشتیبانی نکند، هنوز می توان یک تجربه هیجان انگیز از پرواز با آن به دست آورد.

اکنون گمانه زنی ها بر این است که DJI قصد دارد یک پهپاد سرعتی سازگار با DJI Goggles V2 و همچنین مجهز به دوربین 64 مگاپیکسل روانه بازار کند. اما آنچنان هم انتظار نمی رود که امکانات چندان پیشرفته ای هم برای این محصول در نظر گرفته شود چرا که DJI همچنان ایر 2 را حفظ کرده و از 2 اس برای نامگذاری این محصول خود در نظر گرفته است. یک احتمال دیگر هم وجود دارد که DJI به کلی بی خیال مویک 3 شود، و خط تولید مویک را به کلی فراموش کند، چرا که آنگونه که از لیست معرفی شده در FCC معلوم است، پیشوند مویک را برای این مولتی روتور هم حذف کرده است. اطلاعات بیشتر از این محصول را از فروشگاه دامزیک نمایندگی پهپادهای DJI مشاهده کنید.

به یار برسان:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا