کوادکوپترهای پیشنهادی

معایب و نقاط ضعف Mavic Air 2

هلی شات مویک ایر 2 از سال 2019 تا کنون در فیلم برداری و تصویر برداری هوایی خاطره ساز شد. دوربین با ثبات و کیفیت 48 مگاپیکسل به همراه پرواز های 34 دقیقه از مهمترین ویژگی های این هلی شات می باشد. آیا شما واقعا به فکر خرید مویک ایر 2 هستید؟ در اینجا به جوانب منفی این محصول اشاره کرده ایم تا قبل از خرید آنها را در نظر بگیرید.

DJI اخیراً مویک ایر 2 را معرفی کرده است، که یک کوادکوپتر تاشو جدید است که از ضبط فیلم 8K هایپرلپس و عکس ها و فیلم های با وضوح بالاتر پشتیبانی می کند. به علاوه عمر باتری آن نسبت به مدل قبلی بیشتر است. مویک ایر 2 یک نقطعه عطف دیگر برای DJI است که نشان می دهد هوشمندانه ترین پهپاد DJI نباید بزرگترین پهپاد این کمپانی باشد. هر چند کوادکوپتر مویک ایر 2 تمامی ویژگی های برجسته پهپادهای مویک را دارد، اما قصد داریم که در روند طراحی و توسعه آن تجدید نظر کنیم.

قبل از ارائه جوانب منفی این هلی شات باید بدانید که مویک ایر 2 اولین پهپاد از گروه مویک می باشد که علاوه بر پشتیبانی از فیلم های 8K و هایپرلپس از فیلم های 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه و بیت ریت 120 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند.

افزایش وزن در مویک ایر 2

هلی شات Mavic Air 2 در مقایسه با مدل قبلی که 430 گرم وزن داشته سنگین تر شده و اکنون 570 گرم وزن را به چمدان شما هنگام حمل و جابجایی می افزاید. اما همچنان میتواند پروازهای بیش از 30 دقیقه را خیلی راحت انجام دهد.

مویک ایر 2 در هنگام راه اندازی از فیلم های 8K پشتیبانی نمی کند، یعنی در تمامی حالت های فیلم برداری فیلم برداران نمی توانند به این ویژگی مهم دست یابند. اما با بروزرسانی های بعدی شاهد این ویژگی در تمامی حالت های فیلم برداری هستیم.

در نمایش زنده فیلم ها تاخیر به وجود می آید

بسیاری از کاربران از فید زنده دوربین گلایه کرده اند که هنگام اتصال با مشکل روبرو می شوند یا پهپاد دچار قطع اتصال می شود. همچنین در اتصال پهپاد با کنترلر یا سایر امکانات آن مشکل به وجود می آید.

کنترلر فاقد صفحه نمایش است

کنترلر مویک ایر 2 فاقد صفحه نمایش است. برعکس مدل قبلی اکنون باید از صفحه نمایش تلفن هوشمند خود برای مشاهده فیلم ها و تصاویر ارسالی از دوربین استفاده کنید. برای این کار شما باید برنامه DJI Fly را ابتدا بر روی تلفن هوشمند خود نصب کنید سپس از صفحه نمایش تلفن همراه خود برای فیلم برداری و تصویر برداری استفاده کنید.

شما می توانید بررسی کامل مویک ایر 2 را از دامزیک مشاهده کنید. برای خرید مویک ایر 2 هم از دامزیک نمایندگی پهپاد DJI اقدام کنید.

 

 

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن