آکادمی DJI و RMUS کانادا برنامه آموزش خلبانی کوادکوپتر را آغاز کردند

آکادمی DJI و RMUS کانادا برنامه آموزش خلبانی کوادکوپتر را آغاز کردند
کوادکوپترهای پیشنهادی

همکاری DJI با RMUS کانادا برای آغاز برنامه آموزش پهپاد

برنامه رسمی آموزش خلبانی DJI به کانادا می آید. DJI با شرکت مدیریت و آموزش ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین پیشرو RMUS کانادا همکاری کرده است که به نوبه خود شبکه ای متشکل از بهترین شرکتهای آموزش پهپاد در کشور ایجاد کرده است. آنها با هم برنامه خلبانان تجاری و تفریحی DJI Academy UTC و همچنین برنامه های صدور گواهینامه کوادکوپترهای RMUS را ارائه می دهند.
نام اختصاری “UTC” مخفف مراکز آموزش سیستم هوایی بدون سرنشین است. برنامه UTC، که دانش آموزان را از طریق برنامه درسی DJI هدایت می کند، قبلاً در جاهای دیگر موفقیت چشمگیری داشته است. در حال حاضر حدود 80،000 خلبان در سراسر جهان از این برنامه استفاده کرده اند. با این حال ، اولین عرضه در آمریکای شمالی است.

شرکای مهم در این برنامه

RMUS ، مخفف Rocky Mountain Unmanned Systems (سیستم های بدون سرنشین صخره ای)، در سال 2014 تاسیس شد. این شرکت در زمینه مدیریت ناوگان ، آموزش ، فروش و سایر محصولات پیشرو است ، بنابراین جای تعجب نیست که می خواست شرکای کالیبر بالا برای کمک به راه اندازی این آکادمی جذب کند.
 
dji academy and rmus canada launch drone pilot training program domzik com a
 
و چنین شد. بسیاری از شرکای آن در جهان پهپادی در کانادا هستند. آنها عبارتند از:

آکادمی AlteX تورنتو شرقی

آموزش تجهیزات تولید کننده یک گام اساسی برای اطمینان از ایمنی عملیاتی است. آکادمی AlteX خوشحال است که یکی از اولین کسانی است که با مشارکت برنامه RMUS و DJI’s UTC گواهینامه سازمانی DJI را ارائه می دهد. Yifei Zhao ، مدیر عملیات در AlteX و کسی که در مورد همه جنبه های عملیات پهپادها آگاهی دارد می گوید؛ ما در گذشته با Yifei کار کرده ایم ؛ فوق العاده هوشمند ، بسیار سازمان یافته و همیشه در ردیف جدیدترین پیشرفت های فناوری و نظارتی است.
dji academy and rmus canada launch drone pilot training program domzik com b

Koptr Image – مونترال

مدیر عامل شرکت Jean-Guy Ouellet نیز از راه اندازی این برنامه مشتاق است: KoptR Image ، اولین مرکز آموزشی پهپاد / RPAS در کانادا ، مفتخر است که با همکاری DJI و RMUS به آکادمی Montreal-RMUS UTC-DJI تبدیل می شود. با بیش از 10 سال تجربه در پهپادها ، آموزش و عملیات ، KoptR Image از پیوستن به مراکز آموزشی آکادمی DJI در سراسر جهان هیجان زده است و به ما امکان می دهد تا به مشتریان خود خدمت کنیم و بهترین خدمات را در صنعت به آنها ارائه دهیم.
Element 3 Robotics – تورنتو غربی
یکی دیگر از شرکت های بسیار معتبر و متخصص در آموزش ایمنی عمومی ، شرکت رباتیک Element 3 Robotics متخصصان خاص خود را برای کمک به اجرای برنامه DJI به ارمغان می آورد. مدیر عامل شرکت اندی اولسن می گوید: “شرکت Element 3 Robotics افتخار می کند که برای پشتیبانی از برنامه DJI UTC در کانادا انتخاب شده است. DJI یک رهبر شناخته شده در صنعت پهپادی است. حمایت و تعهد آنها برای ارائه یک برنامه آموزشی ، به افزایش شناخت کمک می کند. “

In-Flight Data – غرب کانادا

یکی دیگر از رهبران کانادا ، تیم In • Flight Data است که در این زمینه پیشگام بوده است- حتی برخی از رکوردهای جهانی گینس را نیز برای پروازهای خود در اختیار داشته است. برای مدیر عامل شرکت، کریس هیلی ، این یک گام منطقی است زیرا این شرکت پیشنهادهای خود را گسترش می دهد. همچنین افزود؛ ما بسیار هیجان زده هستیم که این آموزش هواپیماهای بدون سرنشین سازمانی را برای مشتریان حرفه ای مانند بازرسان نفت و گاز ، مهندسان سد آبی و نظارت بر ایمنی عمومی به طور انحصاری به خلبانان DJI ارائه می دهیم.

آکادمی پهپادهای کانادا – ونکوور

و اما یک شریک باتجربه دیگر در تیم. مدیر عامل شرکت پهپادهای کانادا Paul Baur می گوید: “همکاری شرکت Drone Academy Canada در ونکوور مشتاق است که با DJI و RMUS همکاری کند و علاوه بر دوره های آنلاین ، تخصص مشاوره در سطح متخصص و بیش از 20 سال تجربه آموزش پهپادی را در سطح شرکت ارائه دهد. و هواپیمایی بدون سرنشین. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا با برنامه های هواپیماهای بدون سرنشین خود به افراد و سازمان ها در سراسر کانادا خدمت کنیم.
برای اطلاعات بیشتر درباره این برنامه یک رویداد آنلاین در روز سه شنبه 22 ژوئن برای رونمایی از این برنامه و جزئیات آن برگزار می گردد که از طریق یوتیوب قابل مشاهده است.
 
 
 
 
 
 
 
 

به یار برسان:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن