مویک 3 از برنامه DJI Fly استفاده می کند یا DJI GO 4

مویک 3 از برنامه DJI Fly استفاده می کند یا DJI GO 4
کوادکوپترهای پیشنهادی

چرا مویک 3 از برنامه DJI Fly استفاده می کند؟

mavic 3 از بین برنامه های dji fly و DJI GO 4 گویا از اپلیکیشن DJI Fly استفاده می کند. ما با تکیه بر دلایلی می گوییم که DJI از برنامه همراه DJI Fly برای مویک 3 در نظر می گیرد. که در ادامه به ارائه این دلایل می پردازیم.

این دو برنامه به شدت برای پهپادهای میان رده این کمپانی به کار می رفتند، اما از آنجایی که اخیرا دی جی ای از برنامه DJI Fly برای مویک ایر 2 و مویک مینی به کار گرفته گویا علاقه خود را نسبت به برنامه DJI Go 4 کاهش داده است.
هر دو برنامه DJI Fly و DJI GO 4 همزمان توسعه یافتند و به آرامی قابلیت ها و ویژگی های مفیدی نسبت به نسخه های مختلف به آن افزوده اند. دومین نکته ای که احتمال استفاده از برنامه DJI Fly برای Mavic 3 را افزایش می دهد، بروزرسانی های اخیر در این اپلکیشن می باشد. DJI طی چند ماه گذشته با افزودن ویژگی های جدید به برنامه DJI Fly سعی کرده این نرم افزار همراه را به صورت مفید توسعه دهد به نحوه ای که با DJI GO 4 برابری کند. ما احتمال می دهیم که این برنامه همراه با مویک 3 بروزرسانی شود و از تمامی قابلیت هایی که در برنامه DJI GO 4 وجود دارد بهرمند شود.

با توجه به شایعات گویا برنامه DJI Fly که همراه مویک 3 منتشر می شود، در واقع همان نسخه آپدیت DJI GO 4 می باشد که با عنوان DJI GO v5 عرضه می شود. در تصاویر پایین مشاهده می کنید که فایل اصلی DJI GO v5 شامل برنامه DJI Fly می باشد. در واقع ورژن 5 برنامه DJI GO 4 با نامی کوتاه تر یعنی DJI Fly منتشر خواهد شد.

برنامه DJI GO 6

بعید نیست که DJI برای پهپاد مویک 3 از یک برنامه جدید به عنوان مثال DJI GO 6 استفاده کند. احتمال می رود که DJI در حال جدا کردن برنامه ها باشد و در تلاش است تا تجربه یک پرواز حرفه ای را دوچندان کند. وقتی به تمامی محصولات DJI نگاه می کنیم از اپلیکیشن های زیادی به کار گرفته است.

پهپادهای مویک: برنامه DJI Fly
پهپادهای ماتریس: برنامه DJI Pilot
پهپادهای فانتوم و اینسپایر: برنامه DJI GO 4
دوربین های اوزمو: برنامه DJI Mimo
گیمبال های رونین: برنامه DJI Ronin
کوادکوپترهای هابی تلو: Dji Tello
ماشین کنترلی روبومستر: برنامه Robomaster

آیا DJI با یک برنامه نسل گذشته باز می گردد؟ دی جی ای اخیرا ماتریس 300 RTK را روانه بازار کرده است که بر خلاف سری ام 200 در برنامه GO 4 نمایش داده نمی شود. DJI همچنین در وب سایت خود اعلام کرده است که کنترل هوشمند که با Matrice 300 RTK راه اندازی شده است، از برنامه DJI Pilot و برنامه های شخص ثالث پشتیبانی می کند.

فکر می کنید Mavic 3 از کدام برنامه استفاده می کند؟ به نظر شما همچنان از برنامه GO 4 استفاده می کند یا از برنامه جدید DJI Fly برای این محصول خود استفاده می کند. ما دوست داریم نظرات شما را در بخش نظر سنجی کوادکوپتر مویک 3 ببینیم. علاقمندان به خرید پهپاد مویک 3 برای دریافت اطلاعات بیشتر از این محصول باید همچنان فروشگاه دامزیک “مرکز پخش محصولات DJI” را رصد کنید.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا