تست مقاومت مویک ایر 2 در برابر باد شدید

تست مقاومت مویک ایر 2 در برابر باد شدید
کوادکوپترهای پیشنهادی

بررسی مقاومت هلی شات مویک ایر 2 هنگام پرواز در شرایط بادی شدید:

یکی از آپشن های خوب برای هر پهپاد پرواز در شرایط آب و هوایی نامناسب هست. بخصوص کوادکوپتر دوربین دار که باید در موقعیت های مختلف مثل شرایط بادی شدید در سواحل دریا، کوهستان و حتی هنگام حوادث طبیعی مثل سیل و طوفان فیلمبرداری انجام دهد. یک هلی شات خوب برای پرواز در شرایط باد شدید و فیلمبرداری بدون لرزش علاوه بر وزن بالا از گیمبال سه محوره پیشرفته ای نیز بر خوردار باشد. طراحی و قدرت موتورها، ملخ ها و.. سایر عوامل تعیین کننده قدرت هلی شات در برابر باد شدید هستند.

از زمان رونمایی مویک ایر 2 تا کنون یکی سئوالات رایج کاربران و مشتریان این بوده که قدرت DJI Mavic Air 2 در برابر باد چگونه هست؟ آیا می تواند در برابر باد شدید به خوبی پرواز کند؟

یا مثل مویک مینی آن را باد می برد؟ کیفیت فیلمبرداری مویک ایر 2 هنگام باد شدیدیا ملایم چگونه است؟

ما جهت پاسخ به تمامی سئوالات شما ویدئویی را آماده کرده ایم که تست مقاومت مویک ایر 2 برابر باد شدید آن هم باد شدید ساحلی و زمانی که دریا طوفانی هست را به خوبی نشان می دهد.

در این ویدئو مشاهده خواهی کرد که mavic air 2 هنگام پرواز در حال نورمال درشرایط باد شدید عملکرد آن چگونه است و هنگام پرواز در حال اسپرت مقاومت آن در برابر باد چگونه هست؟ آن طور که این ویدئو نشان می دهد مویک ایر 2 در برابر قدرت قدرت قابل قبولی دارد و به کیفیت فیلمبرداری آن بسیار عالی می باشد. که به لطف ملخ های قدرتمند، طراحی عالی، گیمبال پیشرفته، وزن مناسب، موتورهای براشلس قوی است.

 

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا