فیلم آموزش تعمیر موتور و ملخ های مویک ایر 2

فیلم آموزش تعمیر موتور و ملخ های مویک ایر 2
کوادکوپترهای پیشنهادی

فیلم آموزش تعمیر بازوی شکسته و موتور کوادکوپتر مویک ایر 2

دامزیک به عنوان نمایندگی DJI در زمینه تعمیر کوادکوپتر هم فعالیت های مناسبی را به مشتریان ارائه می دهد. و اکنون فیلم آموزش تعمیر بازوی شکسته و موتور Mavic Air 2 را برای شما به اشتراک گذاشته است.

 

 

در این فیلم آموزش تعمیر موتور و ملخ Mavic Air 2 همانطور که مشاهده می کنید یک دستگاه هلی شات مویک ایر 2 مورد تعمیر قرار گرفته است. این کوادکوپتر همانطور که معلوم است از سمت راست فرود امده یا به موانعی برخورد کرده که بازوی آن و البته پایه فرود و موتور های آن دچار شکستگی شده اند. و این به معنای از کار افتادن کوادکوپتر به طور صد درصد می باشد. هیچ کاری از دست شما بر نمی آید، به جز تعویض یا تعمیر این قطعات تا که دوباره بتوانید به کوادکوپتر توان پرواز بدهید.

برای تعمیر مطابق ویدئو تمامی پیچ ها را باز کنید تا بتوانید خیلی راحت به تمامی بخش های دستگاه دست پیدا کنید. بخش های داخلی کوادکوپتر مویک ایر 2 به خاطر سنسورهای و امکانات بسیاری که دارد پیچیده است، باید توجه داشته باشید که هنگام باز و بسته کردن قطعات اشتباهی صورت نگیرد که با این وجود با مشکل برخورد می کنید.

موتورها و پروانه های کوادکوپتر بخش های حساسی هستند که توصیه می شود در صورت امکان کوچکترین ضربات را نادیده نگیرید و سعی کنید به جای تعمیر آنها را تعویض کنید تا همچنان پروازی ایمن و متعادل داشته باشید. استفاده از ملخ های نو و سالم کمک می کند تا همانند روزهای اول کوادکوپتر مویک ایر 2 شما با کمترین ناهماهنگی ها پرواز کند.

کوادکوپتر مویک ایر 2 از محصولات تولیدی سال 2020 کمپانی DJI می باشد که برای فیلم برداری و تصویر برداری هوایی می تواند بسیار ایده آل باشد. اما کوادکوپتر ها بیشستر از هر دستگاه فیلم برداری دیگر در معرض خطر قرار دارند که کاربران باید هنگام استفاده از آنها حداکثر دقت را به خرج دهند. در غیر این صورت خسارت های چشمگیری را متحمل می شوند. کسانی که قصد تعمیر ملخ، موتور یا به طور کلی بازوی آسیب دیده پهپاد Mavic Air 2 را دارند می توانند از فروشگاه دامزیک نمایندگی رسمی DJI در ایران راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا