معرفی پهپاد حرفه ای مویک 3

مویک 3 منتشر شد - معرفی DJI Mavic 3
کوادکوپترهای پیشنهادی

پهپاد حرفه ای مویک 3 منتشر شد

بالاخره DJI در تاریخ 5 نوامبر به صورت رسمی پهپاد حرفه ای مویک 3 را معرفی کرد. Mavic 3 انقلابی دیگر در صنعت ساخت پهپادهای تجاری شرکت DJI به وجود آورده است. استفاده از سنسور تصویر برداری CMOS 4/3 برای اولین بار در پهپادهای مویک این کمپانی و همچنین کیفیت فیلم برداری 5.1K Apple ProRes از دیگر قابلیت های خوب این هلی شات DJI می باشد.

بیش از دو سال است که کاربران بی صبرانه منتظر انتشار مویک 3 پرو از سوی شرکت چینی DJI بوده اند. و امروز انتظارات به پایان رسید و وعده ها محقق شد.

کمپانی مویک 3 را در سه نسخه استاندارد، کمبو و Mavic 3 Cine روانه بازار می کند. مویک 3 سین حدود 4 گرم سنگین تر از نسخه استاندارد می باشد. خبر خوب دیگر کاهش وزن کوادکوپتر نسبت به سری مویک 2 میباشد. مویک 3 دود 20 گرم سبک تر از کوادکوپترهای Mavic 2 می باشد.

مهمترین ویژگی های مویک 3:

دوربین هاسلبلاد CMOS 4/3
فیلم های 5.1K Apple ProRes
سیستم اجتناب از موانع همه جانبه
تا 46 دقیقه پرواز مداوم
15 کیلومتر انتقال تصویر بدون تاخیر

محدوده انتقال تصویر مویک 3 تا 15 کیلومتر بدون افت کیفیت افزایش یافته است. Active Track با کیفیت بیشتر از 4K در مویک 3 استاندارد در دسترس نیست که DJI می گوید در بروزرسانی  های بعدی ژانویه 2022 این ویژگی در دسترس کاربران قرار می گیرد. معرفی کامل مویک 3 را می توانید در بخش محصول مشاهده کنید.

قیمت مویک 3

مویک 3 با قیمت 2.099 دلار در فروشگاه DJI عرضه می شود. البته این قیمت مدل استاندارد DJI Mavic 3 می باشد. مدل مویک 3 کمبو و مویک 3 سین با قابلیت های بیشتر اندکی با قیمت اصلی تفاوت دارد. جهت ثبت سفارش، و اطلاعات بیشتر از این محصول به فروشگاه دامزیک مرکز خرید کوادکوپتر در ایران مراجعه کنید.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا