معرفی پهپاد حرفه ای مویک 3

مویک 3 منتشر شد - معرفی DJI Mavic 3
کوادکوپترهای پیشنهادی

پهپاد حرفه ای مویک 3 منتشر شد

بالاخره DJI در تاریخ 5 نوامبر به صورت رسمی پهپاد حرفه ای مویک 3 را معرفی کرد. Mavic 3 انقلابی دیگر در صنعت ساخت پهپادهای تجاری شرکت DJI به وجود آورده است. استفاده از سنسور تصویر برداری CMOS 4/3 برای اولین بار در پهپادهای مویک این کمپانی و همچنین کیفیت فیلم برداری 5.1K Apple ProRes از دیگر قابلیت های خوب این هلی شات DJI می باشد.

بیش از دو سال است که کاربران بی صبرانه منتظر انتشار مویک 3 پرو از سوی شرکت چینی DJI بوده اند. و امروز انتظارات به پایان رسید و وعده ها محقق شد.

کمپانی مویک 3 را در سه نسخه استاندارد، کمبو و Mavic 3 Cine روانه بازار می کند. مویک 3 سین حدود 4 گرم سنگین تر از نسخه استاندارد می باشد. خبر خوب دیگر کاهش وزن کوادکوپتر نسبت به سری مویک 2 میباشد. مویک 3 دود 20 گرم سبک تر از کوادکوپترهای Mavic 2 می باشد.

مهمترین ویژگی های مویک 3:

دوربین هاسلبلاد CMOS 4/3
فیلم های 5.1K Apple ProRes
سیستم اجتناب از موانع همه جانبه
تا 46 دقیقه پرواز مداوم
15 کیلومتر انتقال تصویر بدون تاخیر

محدوده انتقال تصویر مویک 3 تا 15 کیلومتر بدون افت کیفیت افزایش یافته است. Active Track با کیفیت بیشتر از 4K در مویک 3 استاندارد در دسترس نیست که DJI می گوید در بروزرسانی  های بعدی ژانویه 2022 این ویژگی در دسترس کاربران قرار می گیرد. معرفی کامل مویک 3 را می توانید در بخش محصول مشاهده کنید.

قیمت مویک 3

مویک 3 با قیمت 2.099 دلار در فروشگاه DJI عرضه می شود. البته این قیمت مدل استاندارد DJI Mavic 3 می باشد. مدل مویک 3 کمبو و مویک 3 سین با قابلیت های بیشتر اندکی با قیمت اصلی تفاوت دارد. جهت ثبت سفارش، و اطلاعات بیشتر از این محصول به فروشگاه دامزیک مرکز خرید کوادکوپتر در ایران مراجعه کنید.

به یار برسان:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن