فیلم های سینمایی پهپاد مویک ایر 2 اس با یک کلیک

ثبت فیلم های سینمایی با مویک ایر 2 اس آسان است
کوادکوپترهای پیشنهادی

ثبت فیلم های سینمایی با یک کلیک با هلی شات مویک ایر 2 اس

DJI Air 2S اینجاست و با حسگر جدید 1 اینچی خود ترکیبی عالی از عملکرد ، تحرک و حالت های هوشمند است. یکی از این توابع MasterShots است.
همه ما می خواهیم ویدیوهای سینمایی عالی و عالی بسازیم ، اما برخی از مانورهایی که برای این کار لازم است متأسفانه بسیار دشوار است. اینجاست که MasterShots از مویک ایر 2 اس وارد عمل می شود. تنها با یک لمس یک دکمه ، DJI Air 2S می تواند به طور خودکار صحنه را تشخیص دهد ، مسیرهای پیچیده پرواز ایجاد کند و همه چیز را با هم ترکیب کند تا ویدیویی عالی را برای شما به ارمغان بیاورد.

قابلیت Master Shots برای ساخت صحنه های سینمایی

Mastershots از هوش مصنوعی (AI) برای تشخیص صحنه و برنامه ریزی مسیر پرواز بر اساس آن استفاده می کند. صرف نظر از اینکه به دنبال منظره ای مانند این هستید. اگر قصد فیلم برداری از یک منظره یا حتی فیلم برداری از خود هستید MasterShots همیشه نتایج حرفه ای ارائه می دهد.

ezgif.com gif maker 6

تجربه کافی برای فیلم سازی را ندارید، چگونه فیلم خود را ویرایش کنید یا چه موسیقی را به آن اضافه کنید؟ با استفاده از برنامه DJI Fly و بیش از 20 الگوی پویا ، خیلی راحت می توانید به ویدئوی مورد نظر خود دست بیابید.

نحوه استفاده از Master Shots

پرواز کرده و به نقطه شروع مورد نظر خود که می خواهید فیلم برداری را از آنجا شروع کنید بروید. پس از قرار گرفتن در موقعیت دلخواه ، روی نماد MasterShots در سمت راست صفحه ضربه بزنید و نماد “+” را فشار دهید یا یک مستطیل دور موضوع مورد نظر خود بکشید. سپس برای شروع “Start” را کلیک کنید. مراحل آسانی دارد.

ms 1 小

به محض پایان ضبط مویک ایر 2 اس ، به طور خودکار ویدئویی را تولید می کند که موضوع شما را نشان می دهد. سپس می توانید از بین بیش از 20 الگو مختلف برای ایجاد یک کلیپ عالی انتخاب کنید. وقتی الگوه مورد دلخواه خود را انتخاب کرده اید ، روی “اشتراک” کلیک کنید و اجازه دهید در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

小

نکاتی برای ثبت بهترین فیلم ها با مویک ایر 2 اس

قبل از گرفتن عکس ، می توانید به صورت دستی دوربین و نقطه شروع را به سوژه تنظیم کنید. نکات زیر به شما کمک می کند تا بهترین عکس های ممکن را بگیرید.

1- برای ضبط یک شخص ، دقیقاً روبروی یا درست پشت سوژه خود فیلم برداری را شروع کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

1

2- برای فیلم برداری از مکان های دیدنی مانند ساختمان ها ، در فاصله 100 متری موضوع شروع کنید و در ارتفاع مناسب پرواز کنید. هواپیما به طور خودکار یک مسیر نزدیک را به عنوان مسیر پرواز انتخاب می کند و تعداد زیادی مانور پرواز را انجام می دهد. نتیجه نهایی دیدگاهی نفس گیر در مورد موضوع انتخابی شماست. 

2

3- برای عکسهای چشمگیر طبیعت، از موقعیتی شروع کنید که کل صحنه در قسمت تصویر دوربین باشد. اطمینان حاصل کنید که هواپیما از موضوع فاصله زیادی نداشته باشد یا از موضوع بسیار بالا باشد. این باعث می شود که مویک ایر 2 اس یک سری حرکات گسترده را انجام دهد که منجر به ایجاد کلیپ های خیره کننده می شود.

ezgif.com gif maker

آیا نگران ایمنی پرواز هستید؟ Master Shots از همه چیز مراقبت می کند

پهپاد ایر 2 اس می تواند محیط اطراف خود را در چهار جهت بالا ، پایین ، جلو و عقب درک کند. بنابراین می توانید تمرکز خود را بر لذت بردن از محیط اطراف خود بگذارید و بقیه کارها توسط هواپیمای بدون سرنشین انجام می شود.

ezgif.com gif maker 1

این حتی در مدارهای پهپادی که معمولاً به سنسورهای جانبی نیاز دارند امکان پذیر است. در این حالت، گیمبال در جهت سوژه می چرخد ​​و هواپیما در جهت پرواز قرار می گیرند. در نتیجه، سنسورهای جلو اساساً به سنسورهای جانبی تبدیل می شوند، که ایمنی بیشتری را در طول این مانور پرواز تضمین می کنند.

ezgif.com gif maker 2

MasterShots فقط با یک ورودی از همه چیز از ضبط تا ویرایش مراقبت می کند. فقط بنشینید و منتظر فیلم های سینمایی خود باشید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک هلی شات مویک ایر 2 اس است. شما این محتوا را از فروشگاه دامزیک مرکز خرید پهپاد در ایران مطالعه کرده اید.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا