ردیابی سوژه در مویک ایر ۲ – بررسی ویدئویی

ردیابی سوژه در مویک ایر 2 - بررسی ویدئویی

ردیابی سوژه در مویک ایر ۲ – بررسی ویدئویی

ردیابی سوژه در مویک ایر ۲ – بررسی ویدئویی 752 449 دامزیک

بررسی ردیابی سوژه در مویک ایر ۲

کوادکوپتر مویک ایر ۲ همانند محصول جدید کمپانی اسکای دیو یعنی Skydio 2 به صورت پیشرفته سوژه را درون یک کادر ثابت ردیابی می کند. در تمام این مسیر پهپاد Mavic Air 2 با بیشترین دقت حرکات سوژه را زیر نظر می گیرد.کوادکوپتر در طول مسیر حتی یک لحظه از فرد یا سوژه مورد انتخاب اپراتور غافل نمی شود.
در اغلب پهپادهای حرفه ای از جمله مویک و فانتوم از ویژگی Active Track به کار گرفته می شد، اما در این محصول کمپانی DJI از نسخه ۳٫۰ این تکنولوژی در نظر گرفته اند تا از تمامی جهات بتواند سوژه را اسکن کند. اما برای تشخیص دقیق سوژه نیاز به نمای روبرو ندارد. در ضمن استفاده از دو ویژگی Spotlight و POI 3.0 از دیگر حالت های ردیابی سوژه می باشند که در پایین به نحوه فراگیری آنها اشاره خواهیم کرد.

حالت Active Track 3.0 در مویک ایر

در این حالت شما می توانید از تمامی جهات جلو، عقب و دو طرف سوژه را به دوربین نشان دهید تا Mavic Air 2 به صورت اتوماتیک آن را دنبال  کند. مویک ایر این توانایی را دارد که یک سوژه را در میان ترافیک های شدید به صورت پیشرفته تشخیص داده و همزمان با آن پرواز کند.

استفاده از ویژگی Spotlight 2.0 برای ردیابی دقیق

در این حالت شما می توانید خیلی دقیق سوژه را در کادر دوربین حفظ کنید تا هیچگونه خطایی نتواند هدف را از دید دوربین مخفی کند. هنگامی که در حال دنبال کردن یک وسیله نقلیه در ترافیک های سنگین هستید میتوانید از این ویژگی استفاده کنید.

حالت POI 3.0 برای چرخش به دور یک محور

در این حالت کوادکوپتر مویک به صورت اتوماتیک به دور یک محور می چرخد. POI در واقع مخف Point of interest 3.0 می باشد که در واقع به معنی چرخش به دور نقطه می باشد. برای ردیابی یک محور هرمی می توانید از این قابلیت استفاده کنید.

مویک ایر ۲ یکی از پهپادهای حرفه ای و فیلم برداری کمپانی دی جی آی می باشد که با دوربین ۴۸ مگاپیکسل برای تصویر بردرای یک گزینه بکر و ایده آل میباشد. برای خرید و مشاهده قیمت Mavic Air 2 به فروشگاه دامزیک مراجعه کنید.