راهنمای خرید هلی شات و کوادکوپتر 2024

Drone Buying Guide
کوادکوپترهای پیشنهادی

راهنمای خرید هلی شات – هر آنچه قبل از خرید باید بدانید!

کاربرانی که کلید واژه ” راهنمای خرید هلی شات ” یا کوادکوپتر دوربین دار را جستجو می کنند، به احتمال فراوان قصد خرید هلی شات را دارند، اما اطلاعات لازم برای انتخاب بهترین گزینه را ندارند. فروشگاه دامزیک به عنوان نمایندگی معتبر محصولات کمپانی دی جی ای نظیر دوربین، لرزشگیر و از همه مهمتر هلی شات DJI در ادامه همین محتوا نکات لازم جهت خرید بهترین کوادکوپتر دوربین دار سال 2024 را خدمت کاربران خود ارائه می دهد. اما قبل از پرداختن به موضوع اصلی یعنی راهنمای خرید هلی شات باید اندکی اطلاعات از پهپادها و کمپانی های سازنده را در اختیار شما قرار دهیم.

آشنایی با هلی شات

شاید شما به اندازه کافی از این هواپیماهای کنترل از راه دور و دوربین دار اطلاعات نداشته باشید، به همین جهت این نکات را خدمت شما بیان میکنیم تا تفاوت یک هلی شات را با سایر پهپادها درک کنید. اولین پهپاد توسط نظامیان تقریبا در سال 1950 ساخته شده که البته تکنولوژی آن زمان قادر به ساخت پهپادها با این ابعاد نبود. علاوه بر این توانایی های لازم را برای یک پرواز مخفیانه نداشته اند. اما هر چه زمان جلو می رفت سازندگان تصور قشنگ تری از این محصولات در ذهن خود می ساختند که میتواند چه کارهایی انجام دهد. بعدها در این زمینه کارگروهای فراوانی مشغول به فعالیت شدند و این تکنولوژی را با سطح پیچیده تر رسانده اند. با کاهش بی نظیر ابعاد این جنگنده های نظامی به آن القابی نظیر پهپاد ، کوادکوپتر ، مولتی روتور ، هلی شات و غیره را دادند که برگرفته از عناوین خارجی نظیر Drone و QuadCopter می باشد. پهپادها را می توان به چند دسته نظامی و تجاری (کشاورزی، صنعتی، فیلم برداری و سرگرمی) تقسیم کرد که در این میان کاربران بیشترین استفاده را از پهپادهای فیلم برداری (بخوانید هلی شات) می برند.

اما هلی شات یا پهپاد دوربین دار در چه زمینه هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

در ابتدا یکی از تصوراتی که سازندگان در رابطه با این تکنولوژی داشتند حمل دوربین های فیلمبرداری برای ثبت ویدئوهای هوایی جهت تهیه نقشه های هوایی ، تحقیقات ، بررسی مناطق دور از دسترس ، تهیه ویدئوهای هوایی در عرصه سینما و انواع سناریوها بوده که اکنون محقق شده و شاهد تصویر برداری و فیلم برداری حرفه ای با کیفیت بسیار عالی با استفاده از این کوادکوپترها می باشیم. نمونه های حرفه ای این محصولات با استفاده از یک لرزشگیر 3 محوره تمامی لرزش های حاصل از حرکت پهپاد را خنثی میکنند تا ویدئوهایی تثبیت شده و کاملا روان به ثبت برسانند.

بهترین هلی شات ها

به جرئت می توان گفت بهترین برند جهانی هلیشات DJI می باشد. این شرکت چینی از جدیدترین تکنولوژی ها برای ساخت محصولات خود به کار می گیرد که با ورودشان به بازار شاهد استقبال بی نظیر کاربران از آنها می باشیم. تولیدات این کمپانی تمامی قابلیت های خوب و کاربردی یک هلی شات را که عبارتند از دوربین با کیفیت، قدرت حمل دوربین های سنگین و پیشرفته، گیمبال های سه محوره و کاملا تثبیت شده، دوام شارژی بالا، سیستم مکان یاب دقیق GPS، برد مسافتی بیش از 10 کیلومتر، انتقال لحظه ای ویدئوها با سیستم انتقال جدید، سنسورهای اجتناب از موانع و موارد بسیار دیگر می باشد. کوادکوپترهای فیلم برداری دی جی ای را می توان در چند دسته متوسط، حرفه ای و پیشرفته ارزیابی کرد که پیشرفته ترین آنها پهپادهای صنعتی این کمپانی می باشند. محصولاتی که قابلیت حمل دوربین های سنگین و پیشرفته سینمایی را دارند و با استفاده از این دوربین ها می توان تصاویر RAW و فیلم های Cinema DNG تهیه کرد. بر روی یک پهپاد صنعتی به عنوان مثال پهپادهای ماتریس می توان طیف وسیعی از دوربین های سنگین وزن و سینمایی را نصب کرد که در واقع بهترین ویژگی این محصولات می باشد.

یک هلیشات خوب چه ویژگی های مفیدی باید داشته باشد؟

– قابلیت حمل دوربین های پیشرفته و سنگین وزن

فیلم هایی که بینندگان زیادی دارند باید کیفیت مناسبی داشته باشند، از همین رو برای ساخت فیلم های سینمایی از دوربین های پیشرفته و تجهیزات فیلم برداری فراوانی به کار گرفته می شود. بنابراین پیشرفته ترین هلی شات ها در زمینه فیلم برداری سینمایی مورد استفاده فیلم برداران بزرگ و سازندگان فیلم های سینمایی قرار می گیرند. هنگام تهیه مستندهای حیات وحش و مکان های صعب العبور محصولات صنعتی کمپانی دی جی آی بهترین گزینه برای فیلم بردری می باشند. فیلم برداران حرفه ای می توانند طیف گسترده ای از دوربین های سنگین وزن و پیشرفته را بر روی این کوادکوپترها نصب کرده و با استفاده از آنها با کیفیت ترین ویدئوهای هوایی را عاری از هرگونه لرزش و حرکات الاکلنگی تهیه کنند. علاوه بر محصولات صنعتی هلیشات های اینسپایر هم می توانند چندین دوربین با کیفیت را برای تصویر برداری هوایی حمل کنند و از تفاوت های عمده این محصولات با سری فانتوم و مویک قابلیت ارتقاع نرم افزاری دوربین های آنها می باشد. فیلم برداران حرفه ای می توانند با کمی هزینه دوربین های پیشرفته بر روی این مالتی روتورها نصب کرده و با تهیه فیلم های خام و اجرای ویرایش های مختلف بر روی آنها آثاری فوق العاده خلق کنند.

– پیشرانه قدرتمند و زمان پرواز مناسب

اما چه عواملی زمینه را برای حمل دوربین های سنگین در پهپادهای های صنعتی فراهم کرده است؟ سیستم موتوری قدرتمند و منبع تغذیه مناسب که در پهپادهای صنعتی شاهد سیستم تغذیه چندگانه و موتورهای قدرتمند می باشیم. باتری های لیتیومی انرژی لازم جهت حمل وزن بیش از 6 کیلوگرم را توسط موتورهای بدون برس فراهم می کنند. با این قابلیت دفعات کات فیلمبردار کاهش می یابد و امکان ضبط ویدئوهای طولانی بیش از 35 دقیقه را فراهم می کنند.

– لرزشگیر قدرتمند و امکان کنترل چندگانه

کمپانی دی جی ای برای خنثی کردن لرزش های دوربین از گیمبال های قدرتمند در نظر گرفته که بزرگترین لرزش ها را خنثی کرده و شفاف ترین ویدئوها را به ثبت می رسانند. کوادکوپتر های مویک که درصد فروش بیشتری نسبت به سایر کوادکوپترهای دوربین دار شرکت DJI دارند دوربین و گیمبال به صورت کامپکت بر روی آنها نسب می شود، اما در پهپادهای صنعتی برعکس شما می توانید به سلیقه خود دوربین و گیمبال مناسب را برای انجام عملیات فیلم بردرای و تصویر برداری به کار بگیرید. اما همانطور که در بالا هم بیان کرده ایم یک هلی شات صنعتی را می توان به لحاظ سخت افزاری ارتقاع داد و با مقداری هزینه بیشتر کیفیت و کارایی آن را ارتقاع دهید. لرزشگیر هم از مواردی می باشد که کاربران می توانند آن را تعویض کرده و از یک نمونه پیشرفته برای کنترل لرزش های دوربین استفاده کنند. لرزشگیر رونین ام ایکس یکی از پیشرفته ترین محصولات ساخت کمپانی دی جی ای می باشد. به عنوان مثال با نصب آن بر روی هگزاکوپتر ماتریس 600 می توانید دوربین RED EPICE را برای فیلم برداری پیشرفته استفاده کنید.

– محدوده کنترل ، فلایت کنترل ، سیستم مکان یابی و دیدبانی

ما در این قسمت به چهار ویژگی کاربردی یک هلی شات خوب اشاره خواهم کرد. محدوده کنترل از ویژگی های بسیار مهم یک کوادکوپتر دوربین دار می باشد که امکان تصویر بردرای از مکان های دور از دسترس را فراهم می کند. کوادهای مویک ، فانتوم ، اینسپایر و پهپادهای صنعتی کمپانی دی جی ای همگی دارای برد پروازی بیش از 10 کیلومتر می باشند. در ضمن سیستم کنترل پرواز این مولتی روتورها قادر به محافظت از پرواز در شرایط بحرانی می باشد. فلایت کنترل A3 هنگامی که یکی از روتورهای پرنده دچار آسیب شود کوادکوپتر را برای بازگشتی ایمن اداره می کند. در بعضی از پهپادهای صنعتی DJI امکان کنترل چندگانه وجود دارد که دو یا چند اپراتور می توانند کنترل پرواز را برعهده داشته باشند. از این دو قابلیت که بگذریم سیستم مکان یابی کاربردی بسیار حساس دارد که امنیت پرواز را بر عهده می گیرد. هنگام خارج شدن از محدوده کنترل می تواند موقعیت قبلی مولتی روتور را فراخوانی کرده و به صورت اتوماتیک آن را به سوی خلبان هدایت کند. ماژول های مکان یاب ماهواره ای قادر به دریافت اطلاعات مکانی از تمامی ماهواره های جهانی GPS ، GLONASS می باشند. در امر کنترل پرواز سنسورهای دیدبانی به کمک داده های GPS به صورت هوشمندانه سوژه مورد نظر فیلم بردار را تعقیب می کنند تا خلبان بتواند با خیال راحت دیگر تنظیمات دوربین نظیر روشنایی، نوع تصاویر و غیره را مشخص کند.

معرفی برترین هلی شات ها و محدوده فعالیت آنها

اگر مباحث بالا را با دقت خوانده باشید و از آنها نکته برداری کرده باشید مطمئنا می توانید هلی شات مورد نیاز خود را خریداری کنید. ما طبق شناختی که از تمامی محصولات کمپانی دی جی ای داریم در ادامه محتوای راهنمای خرید هلی شات به شما کمک می کنیم تا از میان هلیشات های صنعتی ، اینسپایر ، فانتوم و مویک مناسب ترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید.

1- هلی شات های صنعتی ماتریس

هلی شات صنعتی بهترین کارایی را در میان پهپادهای فیلم برداری دارد. استفاده از پیشرانه های قدرتمند و قابلیت ارتقاع سخت افزاری دو عامل اساسی در برتری این محصولات نسبت به دیگر خانواده های شرکت دی جی ای می باشد. این هواپیماهای بدون سرنشین و دوربین دار را می توان در دو دسته کوادکوپتر (چهار روتوره) و هگزاکوپتر (6 روتوره) معرفی کرد. هگزاکوپتر ها به سبب روتورهای بیشتر و سیستم تغذیه چندگانه قادر به حمل دوربین هایی با حداکثر 6 کیلوگرم وزن می باشند. که فیلمبرداران حرفه ای برای ثبت آثار هنری نظیر فیلم های سینمایی ، مستندها و غیره از این پهپادها استفاده می کنند. مهمترین ویژگی این مولتی روتورها قابلیت حمل دوربین های پیشرفته می باشد که با وجود موتورهای قدرتمند این مهم میسر می باشد.

هگزاکوپتر صنعتی ماتریس 600 پرو

هگزاکوپتر صنعتی ماتریس 600 پرو تولیدی سال 2019 کمپانی دی جی آی می باشد که کاربران می توانند با استفاده از گیمبال Ronin MX دوربین های فیلم برداری RED EPIC را جهت فیلم برداری سینمایی ، تهیه تیزرها و آگهی های تبلیغاتی بر روی آن نصب کنند. حرفه ای کاران همچنین می توانند بر روی این هلی شات دوربین هایی نظیر Zenmuse Z15 ، Hasselblade و طیف گسترده ای از دوربین های فوق پیشرفته را استفاده کنند. اما یکی از مهمترین قابلیت های جدید ماتریس ها امکان حمل دو دوربین به صورت همزمان می باشد که باعث می شود فیلم بردار گستره وسیعتری از یک محدوده را پوشش دهد و بهره برداری خود را افزایش دهد.

matrice 600 pro www domzik com

2- هلی شات اینسپایر با قابلیت حمل دوربین های زنوس

کوادهای اینسپایر هم به خاطر قدرت حمل مناسبی که دارند می توانند در عرصه ساخت فیلم های سینمایی به کار گرفته شوند. بر روی این پهپادها میتوان دوربین های سری زنوس را نصب کرد و فیلم هایی کاملا تثبیت شده را به ثبت رساند. هلیشات اینسپایر 2 با داشتن قابلیت حمل دوربین های Zenmuse X5 و X5r بیشتر در زمینه فیلم برداری سینمایی مورد استفاده فیلم سازان قرار می گیرد. سرعت پرواز این پرنده ها بسیار بالا می باشد یعنی پیشرانه قدرتمند آنها قادر به پرواز با سرعت 94 کیلومتر بر ساعت می باشد. که در میان تمامی هواپیماهای های بدون سرنشین شناخته شده می باشد.

اینسپایر 2 (Inspire 2)

این سری از پهپادهای اینسپایر دارای سیستم پردازش تصویر CineCore2.1 می باشند و قادر به ضبط ویدئوهای 6K در فرمت های CinemaDNG / RAW می باشد. اما عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای برای حداکثر کارایی و کیفیت ضبط از دوربین زنوس ایکس 7 (Zenmuse X7) برای کار خود استفاده می کنند. سیستم تشخیص موانع در این پرنده بسیار هوشمندانه عمل می کند و قادر به تشخیص موانع از فاصله 30 متر در جلو و 5 متر در بالا میباشد. هنگام بازگشت خودکار به خانه اینسپایر 2 می تواند کوتاه ترین مسیر را تشخیص دهد و با عبور از میان موانع امنیت پرنده را به صورت اتوماتیک حفظ کند. باتری این مولتی روتور از نوع دوگانه لیپو می باشد که مداومت شارژی آن وابسته به دوربین نصب شده بر روی آن می باشد. مداومت شارژی این باتری با دوربین ایکس 7 حدود 23 دقیقه می باشد. از این پرنده برای ساخت فیلم های فرار و گریز استفاده می کنند چرا که با سرعت بالای خود می تواند سوژه را به خوبی دنبال کند.

inspire 2 www domzik com 1

3- هلی شات فانتوم با زمان پرواز بالا و کیفیت در فیلم برداری

فانتوم ها از دسته درون های فیلم برداری کمپانی دی جی ای می باشند که بیشتر مورد علاقه فیلم برداران آتلیه و جشن ها بوده اند. از ویژگی های مفید و کاربردی این کوادکوپترها می توان به ثبت فیلم های با کیفیت و کنترل شده ، زمان پرواز بیش از 30 دقیقه و محدوده کنترل تا 7 کیلومتر اشاره کرد. این دسته از هلیشات های دی جی ای می توانند با استفاده از سنسورهای التراسونیک موانع را از تمامی جهات تشخیص داده و از برخورد با موانع جلوگیری کنند. کواد کوپتر فانتوم 4 تولیدی سال 2016 این کمپانی می باشد که توانسته توانایی های این محصولات را بهبود ببخشد و

هلیشات Dji Phantom 4 Pro V2.0

با معرفی فانتوم 4 پرو ورژن 2 شاهد استقبال فراوان کاربران از این دستگاه بوده ایم که نشان از اعتماد و رضایت آنها دارد. سرعت پرواز این پرنده حدود 72 کیلومتر بر ساعت می باشد و با استفاده از یک سنسور تصویر برداری 20 مگاپیکسل ویدئوهایی با رزولوشن C4K و نرخ فریم 60Fps به ثبت می رساند. مکان یاب GPS امکان حرکت پرنده را بر روی مسیر دلخواه ، تعقیب اتوماتیک سوژه و موارد کاربردی دیگر را فراهم می کند. منبع تغذیه این پهپاد فانتوم از نوع لیتیومی با ظرفیت 5870 میلی آمپر و مداومت شارژی 30 دقیقه می باشد. این کیت های پروازی قابل ارتقاع سخت افزاری نمی باشند و همین عامل از گسترش محدوده کاری آنها جلوگیری می کند.

dji phantom drone www domzik com

4- هلی شات مویک (Mavic)

پرنده های مویک از ویژگی های مخصوص نظیر طراحی تاشو و ابعاد پایین بهره می برند که در کمتر پهپادی می توانید آنها را مشاهده کنید. این پهپادها با جثه کوچک و وزن پایینی ساخته شده اند که به راحتی می توان آنها را در هاردکیس های مخصوص حمل و نگهداری کرد. پرنده های مویک دارای محدوده کنترل بالایی می باشند که از میان آنها کوادکوپتر مویک ۳ با تایم پرواز ۴۶ دقیقه و بسیاری مشخصات خوب دیگر پرچمدار حال حاضر شرکت DJI به حساب می آید. قیمت مناسب در برابر قابلیت های پروازی و فیلم برداری که دارند قابل مقایسه نیست. با کمی هزینه می توانید در سفرها و تفریحات خود بهترین سلفی های هوایی را تهیه کنید و با اشتراک گذاری آنها در فضای مجازی خود را خاص جلوه دهید. از قابلیت های اساسی در پهپادهای مویک می توان به سیستم مانع سنج آنها اشاره کرد که مولتی روتور را از 6 جهت اصلی محافظت خواهد کرد. قیمت و کیفیت پهپادهای Mavic دو عامل مهم در جلب رضایت مشتریان به حساب می آید.

هلی شات مویک 3 پرو – (DJI Mavic 3 pro)

اگر در میان پهپادهای Mavic به دنبال بهترین هستید، مطمئنا گزینه ای بهتر از مویک 3 پرو پیدا نخواهید کرد. هر چند بهایی که باید برای آن بپردازید، کمی دور از انتظار است اما با این وجود باز هم بسیاری نظرات را مغلوب خود می کند. هلی شات مویک 3 با دوربین سه گانه و سنسور فوق العاده CMOS میکرو چهار سوم و قابلیت فیلم برداری Apple ProRes به یک ابزار بسیار حرفه ای برای فیلم برداری پیشرفته تبدیل شده است.

خرید و قیمت پهپاد مویک 3

مویک 3 پرو اکنون می تواند پروازهای 43 دقیقه ای را در شرایط مساعد و سرعت متوسط ارائه دهد. با این وجود کمتر نگران اتمام شارژ هستید. عملکرد پرواز با ریموت DJI RC Pro جدید به شدت ارتقاع یافته است. سیستم انتقال ویدئوی جدید +O3 امکان دریافت فیلم ها و تصاویر را تا فاصله 15 کیلومتر فراهم می کند.

DJI این کوادکوپتر حرفه ای خود را در دو مدل استاندارد و Cine روانه بازار کرده است. مدل حرفه ای آن مویک 3 پرو سین است که با قیمت تقریبا دو برابری مهمترین مشخصه آن فیلم های Apple ProRes 422HQ، حافظه داخلی 1 ترابایتی و سازگاری با ریموت کنترل DJI RC Pro است. فید زنده مویک 3 دارای رزولوشن 1080 پیکسل و 60 فریم بر ثانیه می باشد.

مویک ایر 3 – DJI Air 3

مویک ایر 3 با مشخصات جدید نسبت به ایر 2 اس روانه بازار شده که به قیمت 1099 دلار به همراه ریموت DJI RC N2 عرضه می شود. سیستم انتقال ویدیوی HD به همراه تصاویر 48 مگاپیکس با سنسور جدید CMIS 1/1.3 اینچ و تشخیص موانع همه جانبه از مهمترین ویژگی های این محصول هستند. اما همه چی به همین جا ختم نمی شود، چیزهای زیادی جدید هستند. برای درک دقیق این محصول به مشخصات آن در پایین توجه کنید.

وزن: 720 گرم
ابعاد تا شده: 20.7x10x9.1 سانتیمتر
باتری: 4241 میلی آمپر ساعت 
زمان پرواز: 46 دقیقه
سنسور دوربین: CMOS 1/1.3 اینچی
برد انتقال ویدئو: 12 کیلومتر
وضوح ویدیو: 4K/60 فریم بر ثانیه

خرید و قیمت پهپاد مویک ایر 2 اس

همانطور که در بالا مشاهده می کنید همانطور که در بالا مشاهده می کنید دوربین به فیلم های 4K و 60 فریم بر ثانیه HD مجهز شده و یک گزینه با نرخ فریم بالا هم برای ثبت تصاویر آهسته مجهز شده است. دریچه دیافراگم F/1.7 به کاربران اجازه می دهد تا تصاویر روشن تری ثبت کنند و در سناریوهای مختلف از دوربین استفاده کنند. این دوربین همچنین از فیلم های عمودی FHD تا 60 فریم بر ثانیه هم پشتیبانی می کند.

مویک مینی 3 پرو – DJI Mini 3 Pro

مویک مینی 3 پرو یک پهپاد 249 گرمی است که فراتر از قواره خود عمل می کند. DJI برای پرنده های مینی خود نشان تجاری Mavic را کنار گذاشته است و دیگر خبری از پیشوند Mavic در نام این محصولات نیست. DJI Mini 3 Pro به عنوان یک پهپاد ارزان قیمت می تواند فیلم های 4k/60 فریم بر ثانیه را به خوبی ثبت کند. این بار از یک سنسور فوق العاده CMOS 1/1.3 اینچ برای پهپاد مینی خود در نظر گرفته است. یعنی در هر ثانیه 60 تصویر به ثبت می رساند که برای ساخت صحنه های اسلوموشن یا تصاویر آهسته مفید است.

خرید و قیمت هلی شات مویک مینی 3 پرو

زمان پرواز به طرز عجیبی از 31 دقیقه که مویک مینی 2 ارائه می داد به 47 دقیقه با استفاده از یک باتری پلاس ارتقاع یافته است. دی جی ای با انتشار مینی 3 پرو تقریبا تمامی ایرادات نسخه قبلی را برطرف کرده است. سیستم موانع سنج سه طرفه مهمترین ویژگی این پهپاد است که مدل های قبلی یعنی مینی 2 و مویک مینی اصلی از آن محروم بودند. ردیابی موضوع با Active Track 4.0 از دیگر مشخصات این مینی پهپاد به حساب می آید که به شما امکان ردیابی سوژه را به طور هوشمندانه خواهد داد.

مویک مینی 3 پرو با قیمت 749 دلار عنوان به صرفه ترین پهپاد DJI را به خود اختصاص داده است. هر چند از نظر ابعاد دچار تغیر شده و کمی بزرگتر از مدل قبلی است، اما هنوز هم یک پهپاد 249 گرمی است و اینبار چیزهای زیادی در کوله خود دارد.

5- کوادکوپتر هابی

پهپاد های هابی یا اسباب بازی کمپانی دی جی آی با دوربین 12 مگاپیکسل برای ثبت سلفی های هوایی مناسب می باشند اما بیشتر جنبه تفریحی داشته تا اینکه برای فیلم برداری مورد استفاده کاربران قرار بگیرند. پرنده های هابی این شرکت چینی عبارتند از هلی شات اسپارک و تلو که dji spark حرفه ای تر ظاهر شده و توانایی این را دارد که در محدوده 2 کیلومتر تصاویر هوایی تهیه کند.

هلی شات رفربیشد

اما هنگام خرید هلی شات باید مراقب باشید که محصولی که خریداری می کنید رفربیشد نباشد. اما رفربیشد یعنی چه؟ حتما تا حالا محصولی خریداری کرده اید و پس از تست کردن متوجه شدید که محصول دچار نقص بوده یا در خرید خود تجدید نظر کرده باشید. محصولاتی که توسط مشتریان پس داده می شوند با تخفیف قیمت در بازار به فروش می رسند و یکی از دلایل اختلاف قیمت در بازار همین مورد میباشد. کالاهایی که هنگام ساخت دچار خراش یا نقص فنی می شوند هم با همین شرایط توسط نمایندگی های نامعتبر به فروش می رسند. پس هنگام خرید توجه داشته باشید که هلی شات خود رفربیشد نباشد.

بهترین نمایندگی برای خرید هلیشات

اگر محتوای راهنمای خرید هلی شات را به طور کامل مطالعه کرده باشید مطمئنن الآن میتوانید تشخیص دهید که هلیشات مورد نیاز خود باید چه قابلیت هایی داشته باشد و کدام محصول برای کسب و کار خود مناسب میباشد. فروشگاه دامزیک تحت نظارت شرکت Edge Pro نمایندگی رسمی هلی شات دی جی ای و تجهیزات فیلم برداری در ایران ، امارات و چین تمامی خدمات مربوط به این محصولات را نظیر مشاوره هنگام خرید و تهیه لوازم جانبی را ارائه می دهد. شما میتوانید با خرید از این فروشگاه از قیمت و خدمات خوب این نمایندگی بهرمند شوید.

یک هلی شات فیلم برداری چه قابلیت های مفیدی باید داشته باشد؟

بهترین و پیشرفته ترین هلی شات ها محصولات صنعتی دی جی ای یعنی پرنده های ماتریس می باشند که قابلیت حمل دوربین های سنگین وزن و دي اس ال آر را دارند. یک کوادکوپتر فیلم برداری علاوه بر این باید دارای سرعت بالا، پرواز کنترل شده و بدون لرزش ، مداومت شارژی بالا ، سیستم پردازشی مناسب جهت پردازش سریع و بدون تاخیر فیلم ها باشد. کمپانی دی جی ای با قرار دادن چنین اصولی در دستورالعمل های تولیدی خود توانسته محصولاتی مورد رضایت مشتریان به بازار عرضه کند.

کدام هلی شات برای آتلیه عروسی و مراسمات مناسب می باشد؟

کیفیت ویدئویی و تصویر برداری اساسی ترین ویژگی یک هلی شات آتلیه می باشد، اما با در نظر گرفتن تمامی شرایط استفاده از یک هلی شات فانتوم یا مویک برای آتلیه ها و تهیه تیزرها می تواند به صرفه تر و اقتصادی تر باشد.

بهترین نمایندگی برای خرید هلی شات در ایران کدام است؟

فروشگاه دامزیک به عنوان نمایندگی تک برند DJI در ایران و کشورهای امارات و چین تمامی خدمات و پشتیبانی های لازم در زمینه خرید هلی شات و قطعات یدکی آن را به مشتریان خود ارائه می دهد.

آیا هلی شات فانتوم قدرت ساخت فیلم های تلویزیونی و سینمایی را دارد؟

پهپادهای دوربین دار فانتوم شاید کیفیت مناسبی در فیلمبرداری داشته باشند اما قدرت ساخت فیلم های تلویزیونی را ندارند، چرا که سیستم سخت افزاری آنها همانند پهپادهای فیلم برداری ماتریس قابل ارتقاع نیست و قدرت حمل دوربین های پیشرفته و سینمایی را ندارند.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا