مصاحبه با مدیر و مسئول ساخت مویک مینی 2

DJI-MINI-2-5-min
کوادکوپترهای پیشنهادی

مصاحبه با مدیر محصولات مویک مینی 2: ما امیدواریم که Mini 2 برای همه مفید باشد

پهپاد حرفه ای مویک مینی 2 با پیشرفت های جامع در کیفیت تصویر، عملکرد پرواز و تجربه کاربر جانشین Mavic Mini اصلی شده است. فناوری انتقال پیشرفته امکان اتصال طولانی تر و قابل اطمینان تر را فراهم می کند.

با استفاده از حالت های بهینه شده هوشمند و از پیش برنامه ریزی شده برای کمک به شما در ضبط تصاویر چشم نواز و روند ساده به اشتراک گذاری محتوا در کانال های اجتماعی، کاربران از هر سطح می توانند با DJI Mini 2 یک تجربه سرگرم کننده و ایمن از پرواز داشته باشند.

روند ارتقاع سطح قابلیت های محصول از گفته مدیر و سازنده محصول به شرح زیر می باشد.

چرا تولید و عرضه مویک مینی 2 را انتخاب کرده اید؟

پس از عرضه اولین پهپاد Mini ، ما به سرعت نیاز دانستیم تا عملکردهای بیشتری از پهپادهای مویک پرچمدار DJI را به نسل بعدی Mini اضافه کنیم. با این حال، طی جلسه ای در ماه مارس، یکی از همکاران یک تجربه شخصی را بازگو کرد که باعث شد در نحوه ساخت و طراحی مویک مینی 2 تجدید نظر کنیم.

وی ادامه داد و بیان کرد که این همکار هنگام بازدید از زادگاهش در سال جدید چینی، به طور تصادفی کوادکوپتر مویک ایر خود را به همراه خانواده اش ترک کرد. پدربزرگش پس از مشاهده این مولتی روتور و مطالعه دقیق دستورالعمل ها، توانست کوادکوپتر را پرواز دهد. او از روستا عکسهایی گرفت که با همکارم در میان گذاشت. در ابتدا، همکار من فکر می کرد پدربزرگش فقط کنجکاو است و می خواهد چیز جدیدی یاد بگیرد.

با این حال ، با نگاهی دقیق به تصاویر، متوجه شد که پدربزرگش از مدرسه ابتدایی که در آن تدریس می کرده عکس گرفته است. فقط در آن زمان بود که فهمید پدربزرگش وقت گذاشته و چند روز را صرف پرواز با پهپاد کرده تا فقط نگاهی به محل کار قدیمی خود داشته باشد.

landscape 4

به دلیل بیماری کرونا یا همان COVID-19 ، بسیاری از شهرهای کوچک و روستاها از دسترس ما خارج شده اند و در برخی مناطق برای مسافرت محدودیت هایی وجود دارد. پدربزرگ او از هلی شات مویک ایر برای بازدید از زادگاه خود استفاده می کرد.
بعد از صحبت های همکارم در مورد این تجربه ، وی سوالی را مطرح کرد: آیا هواپیماهای بدون سرنشین واقعا باید با تعدادی از قابلیت ها ساخته شوند، یا ما می توانیم نیازهای اصلی کاربران را برای پرواز های حرفه ای برآورد کنیم؟

این به ما یادآوری کرد که اگرچه باید به درخواست ها و نیازهای فعال ترین کاربران خود بپردازیم، اما همچنین باید اکثریت را در نظر بگیریم – کسانی که خیلی فعال نیستند. یعنی این امکان وجود دارد که اکثریت طرفدار پهپادی با مشخصات مویک مینی 2 هستند.

در حالی که همه گیری چالش های بی شماری ایجاد کرده است، اما فرصتی را فراهم می کند، تا در مورد نیازهای اصلی کاربرانی که از پهپادهای مویک مینی استفاده می کنند، تجدید نظر کنیم. از جمله نیاز به حداکثر محدوده پرواز، فناوری انتقال رادیویی و سیستم اشتراک گذاری. پس از هشت ماه تفکر و توسعه، احساس کردیم که مویک مینی 2 آماده به اشتراک گذاری با کاربران جهانی است.

درک پروژه توسعه و تحقیق از مویک مینی 2 و تجربه یک پرواز مختصر چیست؟

اول، ما می خواستیم آن را قابل حمل کنیم و به کاربران اجازه دهیم آن را به هر جایی ببرند. ما باید اطمینان حاصل کنیم که فضای زیادی اشغال نمی کند یا وزن زیادی ندارد و حمل و نقل آن دشوار نیست.
دوم ، ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که پرواز با آن آسان و بدون نگرانی است.
سوم ، ما می خواستیم بار پرواز را برداریم تا خلبانان هنگام پرواز در لذت و هیجان غوطه ور شوند.
چهار ، متوجه شدیم که کاربران می خواهند تجربه پرواز خود را با خانواده، دوستان یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. بنابراین روند اشتراک گذاری را ساده تر کردیم.
در آخر ، ما می خواستیم این پهپاد را مقرون به صرفه کنیم. ما می خواستیم با کاهش قیمت به اندازه کافی کاربران را به خرید مویک مینی 2 تشویق کنیم، و مناسب ترین قیمت را برای آن در نظر گرفته ایم.

به زبان ساده ، DJI Mini 2 به اصول اولیه برمی گردد. با تلفیق قابلیت حمل و نقل مناسب، عملکرد پایدار در پرواز و پرواز بدون نگرانی و قیمتی مقرون به صرفه ، کاربران از پرواز با این کوادکوپتر لذت بیشتری می برند.

تیم پروژه تحقیق و توسعه چه ویژگی هایی را در مویک مینی 2 برای دستیابی به آن تجربه پرواز “مختصر” در نظر گرفت؟

ما برای دستیابی به آنچه ذکر کردیم، سخت افزار را ارتقا دادیم و عملکردها و ویژگی های آن را بهبود بخشیدیم ، در حالی که توانستیم وزن مویک مینی 2 را مانند ورژن اصلی مویک مینی زیر 249 گرم نگه داریم هدف اصلی سری پهپادهای مویک مینی تغیر نخواهد کرد. مینی 2 هنوز بسیار جمع و جور و مناسب مقررات است. ما همچنین از فناوری انتقال اختصاصی OcuSync 2.0 ، بزرگنمایی 4 برابر ، مقاومت در برابر باد 29-38 کیلومتر در ساعت و حداکثر 31 دقیقه زمان پرواز برای اطمینان از عملکرد با کیفیت بالا ، در نظر گرفته ایم.

علاوه بر این ، هلی شات مویک مینی 2 برای کاربران در هر سطح مناسب است. برای مبتدیان، توابعی مانند QuickShots ، HDR و همچنین QuickTransfer که امکان بارگیری سریع با سرعت 20 مگابایت بر ثانیه را برای کاربران فراهم می کند، در نظر گرفته شده که می توانند با خیال راحت پرواز کنند.این در حالی است که ویژگی هایی مانند دوربین 4K و موتورهای پیشرفته ، نیاز خلبانان باتجربه را برآورده می کند.

DJI Mini 2 drone QuickShot 3

DJI Mini 2 ضمن حفظ ویژگی ها و عملکردهای اساسی ، از بار پرواز خود می کاهد و به کاربران اجازه می دهد فقط بر لذت بردن از تجربه پرواز خود تمرکز کنند.

مویک مینی 2 به احیای برخی از نکات ضعف مویک مینی پرداخته است

هنگامی که مردم برای اولین بار Mavic Mini را می بینند، نگرانند که هنگام پرواز باد شدید آن را از بین ببرد. اگرچه Mavic Mini توانست با مقاومت عالی و سیستم موتوری قدرتمند که برای آن به کار گرفته ایم مقاومت در برابر باد سطح 4 را ایجاد کند ، اما معتقد بودیم که می توانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

یک موفقیت بزرگ فنی ، سیستم قدرت است. اگرچه مویک مینی 2 تفاوت چندانی با نسل قبلی ندارد اما ساختار ، موتورها ، پروانه ها و نرم افزارهای آن همه بر اساس تجربه ما نسبت به Mavic Mini بازسازی شده است. ما تمامی پروازهای خود را در فلات سیچوان غربی انجام دادیم و پروازهایی با ارتفاع زیاد و آزمایشات مقاومت در برابر باد را انجام دادیم. ما همچنین برای جمع آوری داده ها و بهینه سازی سیستم در محیط های زیر 20 درجه سانتیگراد پرواز کردیم تا به این کوادکوپتر فوق سبک به مقاومت در برابر باد سطح 5 (بادهای 29-38 کیلومتر در ساعت) برسیم.

ما به این پهپاد کوچک و فوق العاده سبک قدرت پرواز باورنکردنی داده ایم. این هواپیما می تواند در برابر بادهای شدید در ساحل یا برای مسافت های طولانی از طریق یک فلات پرواز کند و به کاربران اجازه می دهد با خیال آسوده از عکاسی هوایی لذت ببرند.

wind resistance 1536x848 1

DJI امیدوار است مویک مینی 2 چه چیزی برای کاربران به ارمغان بیاورد؟

امیدواریم که همه افراد با مویک مینی 2 بتوانند لذت پرواز با هواپیمای بدون سرنشین را تجربه کنند و چشم انداز جدیدی از جهان را کشف کنند. خواه ثبت یک منظر هوایی باشد یا لذت اشتراک عکس ، ما امیدواریم که DJI Mini 2 راهی برای لذت بردن از فضای باز با خانواده و دوستان باشد. ما امیدواریم که از طریق پهپاد مویک مینی 2 ، کاربران بتوانند چشم انداز جدیدی از زندگی روزمره خود را کشف کنند و با دقت بیشتری دنیای ما را کشف کنند.
اطلاعات بیشتر از این محصول را از فروشگاه دامزیک مرکز خرید کوادکوپتر در ایران دنبال کنید.

 

 

 

 

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا