اخبار و شایعات مویک ایر 2 و مویک 3

DJI rumors DJI Mavic 3 DJI Mavic Air 2
کوادکوپترهای پیشنهادی

طبق اخبار و شایعاتی که از کمپانی دی جی آی به بیرون درز شده، این غول دنیای هواپیمای بدون سرنشین غیر تجاری قرار است در سه ماهه نخست سال 2020 سه محصول جدید به نام DJI M300, DJI Mavic 3, DJI Mavic Air 2 رونمایی و به بازار عرضه کند.

ماتریس 300 که محصول صنعتی و حرفه ای است. و در عین حال قیمت آن هم بسیار بالاست. پس چندان مورد توجه کاربران عادی پهپاد نیست.

اما دو محصول دیگر یعنی هلی شات مویک ایر 2 و مویک 3 بخاطر مطمئنا از همین حالا کاربران دنیای کوادکوپتر و هلی شات پیگیر اخبار و شایعات مربوط به آنها می باشند.

بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر به نظر می رسد که DJI حداقل سه فروند پهپاد تجاری جدید در سال 2020 روانه بازار می کند. DJI Matrice 300 در ماه فوریه ، DJI Mavic 3 در تابستان و DJI Mavic Air 2 به زودی در آوریل. با این حال ، یک فرصت خوب وجود دارد که امسال شاهد پهپادهای بیشتری خواهیم بود. نشانه هایی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است در پایان سال شاهد یک ماتریس 600 جدید باشیم ، احتمالاً DJI Inspire 3 جدید در پایان سال رونمایی شود. و البته احتمال بسیار کمی وجود دارد هلی شات DJI کاملا جدید نیز در این سال معرفی شود. 

چنانچه پیگیر جدیدترین پهپاد های حرفه ای جهان هستید. با ما ( دامزیک نمایندگی رسمی دی جی آی ) همراه باشید تا جدیدترین شایعات و اخبار به بیرون درز شده از محصولات کمپانی dji را با شما در میان بگذاریم.

DJI Mavic 3

پس از آنکه کمپانی آمریکایی اسکای دیو نسخه جدید محصول خود یعنی Skydio 2 با قیمت 999 دلار رونمایی کرده است. برنامه دی جی آی را برای نسخه جدید مویک یعنی DJI Mavic 3 کاملا تغییر داده است. چرا که دی جی آی باید کوادکوپتر جدید خود را طوری طراحی و تولید کند که هم از لحاظ قیمت ارزان تر از اسکای دیو 2 باشد و هم به لحاظ قابلیت ها و امکانات قویتر باشد. در واقع رونمایی اسکای دیو از هلی شات جدید خود نوع زلزله در کمپانی DJI ایجاد کرده است. و البته از کوادکوپتر autel evo هم نباید چشم پوشی کرد. این دو محصول در سال 2019 باعث شدند تا کمپانی چینی دی جی آی رونمایی از محصولات جدید خود را به تعویق بیندازد. چرا که دی جی آی برای رقابت حریفای فوق العاده قدری در سال 2020 خواهد داشت.

پس دی جی آی برای رونمایی از هلی شات مویک 3 علاوه بر ارتقا و تغییرات اساسی نسبت به نسخه های پیشین مثل مویک 2 پرو، باید بتواند با رقیب های جدید بخصوص پهپاد اسکای دیو 2 هم به لحاظ ویژگی ها و مشخصات و هم قیمت رقابت کند.

شایعات درباره Mavic Air 2

تاخیر بیش از حد دی جی آی در معرفی DJI Mavic 3 ممکن است باعث شود که DJI Mavic Air 2 به عنوان نخستین پهپاد با ADS-B در سال 2020 به بازار بیاید. با توجه به اخباری که از این کمپانی به بیرون درز شده است. اکنون انتظار داشته باشید که مویک ایر 2 یک پهپاد سبک، کوچک و تاشو با طراحی بهتر و طول عمر باتری و توان پرواز کمی بالاتر، فیلمبرداری 4K و کیفیت بهتر با پردازنده Ambarella  ارائه شود. در ضمن این شرکت با بهره گیری از موتورهای قویتر و قطعات ESC صدای پهپاد را تا حدود زیادی کاهش خواهد داد.
هر چند مویک مینی نتوانسته انتظارات مشتریان دی جی آی را برآورد سازد. و تنها ویژگی مثبت آن توان پروازش بود. پس dji برای برآورده ساختن انتظارات مشتریان باید تغییرات جدی در محصولات خود ایجاد کند. یعنی چیزی فراتر از کاهش وزن و افزایش توان پرواز.
مطمئنا تا روز رونمایی رسمی از محصولات جدید دی جی آی اخبار و شایعات دقیقتر و به روزی تری منتشر می شود.
 

نظر شما در مورد این اخبار و شایعات مربوط به کوادکوپتر های DJI چیست؟
فکر می کنید امسال DJI کدام یک از پهپاد های  مطرح شده را به بازار معرفی کند؟
شما چه انتظاری از هلی شات جدید دی جی آی دارید؟

 

 

 

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا