آموزش نحوه ی جدا کردن یا اتصال مجدد محافظ گیمبال هلی شات Mavic 2

آموزش نحوه ی جدا کردن یا اتصال مجدد محافظ گیمبال هلی شات Mavic 2

آموزش نحوه ی جدا کردن یا اتصال مجدد محافظ گیمبال هلی شات Mavic 2 720 464 دامزیک

هلی شات مویک ۲ یکی از محصولات کمپانی DJI است که در سال ۲۰۱۸ و در دو ورژن مویک ۲ پرو و مویک ۲ زوم ارائه و روانه ی بازار شده است. دی جی آی با طراحی و تولید این پرنده تکنولوژی جدید و پیشرفته, مهندسی مدرن و نیاز تصویربرداران و عکاسان هوایی را یکجا پاسخگو می باشد. مویک ۲ پرو و زوم نقاط مشترک زیادی دارند و در بعضی قابلیت ها یکسان عمل می کنند.

مویک ۲ پرو در رده پهپادهای دوربین دار محبوب تصویربرداران حرفه ای قرار می گیرد. یکی از قابلیت های منحصربفرد این کوادکوپتر برخورداری از دوربین هاسلبلاد (Hasselblad) می باشد. استفاده از این دوربین در هلی شات مویک ۲ باعث می شود که تصویر برداری با رنگ طبیعی (HNCS) انجام شود و همین مورد قطعا به طبیعی بودن عکسهای گرفته شده کمک شایانی می کند.

از دیگر قابلیت های مهم کوادکوپتر مویک ۲ پرو می توان به کیفیت تصویر Iconic , سنسور CMOS یک اینچ ۲۰ MP , دیافراگم قابل تنظیم، f / 2.8 – f / 11 و ویدئو HDR 10 بیتی اشاره کرد. یکی از بهترین سنسورهای موجود در بازار برای تصویربرداری همین سنسور جدیدی CMOS می باشد که این پرنده از آن برخوردار است. همچنین با استفاده از قابلیت دیافراگم قابل تنظیم f / 2.8-f / 11 دیگر فرقی ندارد که چه میزان نور در محیط مورد نظر شما وجود دارد چراکه میتوانید بهترین عکس ها و تصویر برداری را با این پهباد انجام دهید.

در این فیلم آموزشی نحوه ی نصب مجدد و یا جدا کردن محافظ گیمبال کوادکوپتر مویک مینی ۲ را برای شما آموزش داده ایم. اگر قصد تعویض و یا نصب و جداکردن این محافظ را داشته باشید با دیدن این فیلم به راحتی قادر به انجام آن خواهی بود.