آموزش استفاده از هایپرلپس مد در کوادکوپتر مویک 2 پرو و زوم

آموزش استفاده از هایپرلپس مد در کوادکوپتر مویک 2 پرو و زوم
کوادکوپترهای پیشنهادی

مویک 2 زوم در کنار مویک 2 پرو نسخه های عرضه شده از هلی شات مویک 2 توسط کمپانی DJI می باشند. این دو محصول با امکانات پیشرفته در کنار قیمت مناسب خیلی زود جای خود را در بین علاقمندان و طرفداران عکاسی و فیلمبرداری باز کردند. مویک دو با قابلیت های ویژه ای که در این دو پرنده گنجانده است, باعث شده این محصولات از رده هلی شات های تفریحی بالاتر رفته و به کوادکوپترهای حرفه ای تبدیل شوند.

MAVIC 2 Zoom مجهز به قابلیت هایپرلپس (Hyperlaps) می باشد که این امکان را برای شما فراهم می کند که تصاویر را با کیفیت فوق العاده و طی مدت زمان کوتاهی ضبط کنید. برخورداری از این ویژگی مویک 2 زوم را نسبت به محصولاتی مثل اینسپایر در رده بالاتری قرار می دهد. تنها تفاوتی که بین مویک 2 پرو و زوم دیده می شود, اختلاف در سیستم دوربین و گیمبال آنهاست. هلی شات مویک 2 پرو دارای دوربینی با قابلیت عکس برداری 20 مگاپیکسل از برند معروف هاسلبلاد می باشد ولی بر هلی شات روی مویک 2 زوم دوربینی با قابلیت عکس برداری 12 مگاپیکسل و زوم تا 4 برابر (4X) نصب شده است.

استفاده از تکنیک هایپرلپس همان کاری را انجام می دهد که تایم لپس می کند ولی تنها تفاوتی که این دو دارند در این است که Hyperlaps تا حدودی پیشرفته تر است بدین صورت که در تایم لپس دوربین باید در جای ثابتی قرار بگیرد چون امکان فیلمبرداری در حین حرکت امکان پذیر نمی باشد ولی در تکنیک هایپرلپس پس از فیلمبرداری با پردازش فیلم، این لرزش ها و تکان ها را حذف می کند و این امکان را می دهد که با حرکت دوربین نیز چنین فیلم هایی را ثبت کرد.

در این ویدیو روش استفاده از این قابلیت در کوادکوپترهای مویک 2 زوم و پرو به شما آموزش داده می شود که با دیدن این فیلم به راحتی قادر خواهید بود از این تکنیک استقاده کنید و فیلم های جذابتری بسازید.

دانلود فایل ویدئو با کیفیت 720

 

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا