10 لوازم جانبی هلی شات مویک 2 که همیشه باید داشته باشید!

10 لوازم جانبی که مویک 2 باید آنها را داشته باشد - خرید قطعات جانبی Mavic 2
کوادکوپترهای پیشنهادی

ده لوازم جانبی ضروری و مورد نیاز برای مویک 2

کوادکوپتر مویک 2 یکی از پیشرفته ترین پهپادهای فیلم برداری شرکت دی جی ای میباشد که برای اکتشافات گسترده به بازار عرضه شد و با تحت فشار قرار دادن ممنوعیت های پروازی هر پرواز را به یک تجربه منحصر به فرد تبدیل می کند. با این وجود لوازم جانبی دیگری هم هستند که می توانند این ماجراجویی ها را لذت بخش کنند. کسانی که قبلا اقدام به خرید هلی شات Dji Mavic 2 کرده اند هم اکنون در ادامه همین محتوا فروشگاه دامزیک راهنمایی لازم جهت خرید قطعات جانبی مورد نیاز برای مویک 2 را به آنها ارائه خواهد داد. تیم تخصصی و با تجربه فروشگاه دامزیک طی بررسی هایی که انجام داده به این نتیجه رسیده که 10 لوازم یدکی که در پایین به معرفی آنها می پردازیم برای بهرمندی از تمامی قابلیت های سری مویک 2 مورد نیاز و کاملا ضروری می باشند. مویک 2 در چندین مدل به بازار عرضه می شود که با کیفیت ترین و ارزنده ترین آنها پهپاد مویک 2 پرو می باشد، محصولی که با دوربین 20 مگاپیکسل و توانایی ثبت ویدئوهای 4K می تواند گزینه خوبی برای فیلم برداران حرفه باشد.

اما کیت کمبو مویک 2 همراه با 6 قطعه جانبی کاربردی عرضه می شود که خرید این لوازم جانبی به صورت جداگانه به صرفه تر نمی باشد. پس توصیه دامزیک به مشتریان ابتدا خرید پک کمبو مویک 2 می باشد. این کیت کمبو (Dji Mavic Mini Fly More Combo) شامل کوادکوپتر مویک ، دو عدد باتری پرواز (Intelligent flight battery)، شارژر ماشینی مویک 2، هاب شارژر، ملخ های کم سر و صدا، آدابتور و پاوربانک باتری و کیف مخصوص حمل کوادکوپتر می باشد.قابل توجه کسانی که کیت معمولی این هلیشات را خریداری کرده اند، شما می توانید لیست لوازم جانبی مورد نیاز برای هواپیمای مویک خود را در پایین مشاهده کنید.

جانبی که مویک 2 باید داشته باشد mavic 2 must have accessories domzik com 2

1- دو عدد باتری پرواز

مطمئنا به هر اندازه ای که در استفاده از این هواپیماهای کنترل از راه دور تجربه داشته باشید چه مبتدی و چه حرفه ای این نکته را میدانید که 25 دقیقه پرواز در اکثر موارد کافی نمی باشد. بنابراین خرید باتری کوادکوپتر مویک 2 اقدام کاملا به جایی می باشد تا بلکه بتوانید دفعات پروازی خود را افزایش و ویدئوهای بیشتری تهیه کنید.

جانبی که مویک 2 باید داشته باشد mavic 2 must have accessories domzik com 3

2- هاب شارژر مویک 2

زمان لازم برای شارژ باتری مویک 2 حدود 90 دقیقه می باشد که با خرید هاب شارژر مخصوص این پهپاد DJI از این اتلاف وقت جلوگیری می کنید. این هاب شارژر از نوع 4 راهه می باشد که به صورت همزمان 4 عدد باتری پرواز را به شارژ کامل می رساند. خروجی این هاب شارژر با ورودی باتری سازگاری دارد. حدود 5 ساعت زمان لازم دارید تا چهار عدد باتری به شارژ کامل برسند.

جانبی که مویک 2 باید داشته باشد mavic 2 must have accessories domzik com 5

3- دو جفت ملخ Mavic 2 کم صدا و سریع

معمولا پروانه ها اولین قطعه کوادکوپتر می باشند که احتمال شکست و خرابی آنها بالا می باشد. و توصیه ما به شما داشتن ملخ های یدکی برای تعویض ملخ های تصادفی می باشد. عدم پرواز با مویک 2 به دلیل معیوب بودن ملخ ها می تواند ناامید کننده باشد.

جانبی که مویک 2 باید داشته باشد mavic 2 must have accessories domzik com 7 1

4- شارژر ماشینی مویک 2

شارژر ماشینی چهارمین قطعه جانبی ضروری و مورد نیاز برای هلی شات Mavic 2 می باشد. هنگام مسافرت اگر کوادکوپتر شارژ لازم برای پرواز را نداشته باشد می توانید با استفاده از این شارژر از طریق ماشین باتری پهپاد را به شارژ کامل برسانید. در تمامی شرایط پرنده مویک 2 آماده یک پرواز طولانی می باشد. شارژر را به درگاه فندک ماشین متصل کنید و حدود 1.5 ساعت زمان می برد تا باتری به حالت فول شارژ برسد.

جانبی که مویک 2 باید داشته باشد mavic 2 must have accessories domzik com 8

5- آداپتور پاوربانک برای باتری

استفاده از برنامه DJI GO و یا موارد دیگر هنگام مسافرت مقدار زیادی از توان دستگاه تلفن همراه شما را مصرف می کند. به همین منظور یک آداپتور پاوربانک دی جی آی در نظر گرفته تا از طریق آن بتوانید تلفن همراه یا تبلت خود را با استفاده از یک باتری پرواز مویک 2 به شارژ مفید برسانید. اجازه ندهید که کاهش شارژ تلفن همراه شما را از ادامه پرواز باز دارد.

جانبی که مویک 2 باید داشته باشد mavic 2 must have accessories domzik com 9

6- کیف رودوشی برای حمل مویک 2

کمپانی برای حمل پهپاد Mavic 2 راه حل جامعی به کار گرفته و یک کیف رودوشی برای حمل و نگهداری آن در نظر گرفته که با استفاده از آن میتوانید کواد کوپتر مویک و تعدادی از لوازم یدکی آن را حمل و نگهداری کنید. این کیف از مواد با کیفیت با کمترین وزن ممکن طراحی شده و خسارات ناشی از حمل مولتی روتور را کاهش می دهد.

جانبی که مویک 2 باید داشته باشد mavic 2 must have accessories domzik com 10

لوازم جانبی که در بالا به آنها اشاره کرده ایم همگی همراه کیت کمبو DJI Mavic 2 به مشتری عرضه می شود. اما مشتریانی که پک معمولی مویک 2 را خریداری کرده اند می توانند این قطعات را به صورت جداگانه هم خریداری کنند. به جز موارد بالا لوازم یدکی دیگر هم وجود دارد که برای مویک 2 ضروری می باشند و در ادامه به معرفی آنها می پردازم.

7- کارت حافظه میکرو اس دی

وجود کارت ذخیره سازی میکرو اس دی برای هواپیمای مویک 2 بسیار ضروری می باشد. فرض کنید در یک زاویه مناسب قصد گرفتن یک عکس یا ویدئو را دارید، اما کوادکوپتر حافظه کافی نداشته باشد در این صورت برنامه به شما اعلام می کند که پهپاد حافظه کافی برای ذخیره سازی ندارد. مطمئنا فرصت مناسب برای ثبت یک تصویر یا ویدئو را از دست داده اید. برای ذخیره تصاویر و فیلم های بیشتر توصیه ما به شما خرید کارت حافظه های MicroSD می باشد.

جانبی که مویک 2 باید داشته باشد mavic 2 must have accessories domzik com 15

8- محافظ پروانه ها (گارد ملخ)

این گارد ملخ ها تنها یک محافظ برای پروانه های مویک 2 نیستند، بلکه این قابلیت را دارند تا از افراد، در، دیوار، مبلمان و سایر وسایل خانگی در برابر تیغه های کوادکوپتر محافظت کنند. شاید پروانه ها بسیار مضر به نظر نیایند اما در حین چرخش می توانند آسیب جدی وارد کنند.

جانبی که مویک 2 باید داشته باشد mavic 2 must have accessories domzik com 11

9- مجموعه فیلتر ND

هنگام تصویر برداری در فضاهایی با روشنایی بالا هر چقد اندازه اپرچر دوربین را افزایش دهید شاید باز هم میزان ایزو بر کیفیت تصاویر تاثیر گذار باشد که در این حالت باید از فیلتر های ND استفاده کنید تا بتوانند در فضای نورانی میزان نور انتقال یافته به سنسور دوربین را کاهش داده و در نتیجه فیلم ها و عکس هایی با نور مناسب به ثبت برسانند. دو مجموعه متفاوت برای مویک 2 زوم و مویک 2 پرو عرضه میشود که هر کدام شامل ND4, ND8 و ND16 می باشند. برای اطمینان از وضوح بیشتر تصویر توصیه میشود فیلترهای ND را خریداری کنید.

جانبی که مویک 2 باید داشته باشد mavic 2 must have accessories domzik com 13

10- سایه بان یا نورگیر ریموت کنترل و تلفن همراه پی جی وای تک

در روزهایی که تابش آفتاب خیلی شدید می باشد استفاده از یک نورگیر یا سایه بان برای دید کافی مناسب ضروری می باشد. این نورگیر ساخت شرکت پی جی وای تک می باشد برندی که در زمینه ساخت قطعات یدکی پهپاد فعالیت های گسترده ای انجام می دهد. این نورگیر از تابش مستقیم نور خورشید به صفحه نمایش تلفن همراه یا ریموت کنترل جلوگیری می کند و نمای روشنی از صفحه نمایش در اختیار شما قرار خواهد داد.

جانبی که مویک 2 باید داشته باشد mavic 2 must have accessories domzik com 17

خرید لوازم جانبی مویک 2 از فروشگاه دامزیک

منتظر چی هستی؟ با خرید این لوازم جانبی مویک 2 میتوانید از زمان پرواز طولانی تر، شارژ سریعتر و بهبود ایمنی بهرمند شوید. همانطور که در بالا هم گفته ایم بیشتر این لوازم جانبی همراه کیت کمبو مویک 2 به مشتری عرضه می شوند اما با اندکی هزینه بیشتر و خرید این قطعات جانبی کوادکوپتر دی جی ای مدل Mavic 2 می توانید لذت و هیجان یک پرواز را دوچندان کنید. فروشگاه دامزیک به عنوان مرکزی معتبر برای خرید هلی شات دی جی ای و لوازم یدکی آن تمامی این قطعات را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کند.

به یار برسان:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن