محصولات دی جی آی در نمایشگاه CES 2020

محصولات دی جی آی در نمایشگاه CES 2020
کوادکوپترهای پیشنهادی

بررسی محصولات DJI در نمایشگاه CES 2020 :

وقت آن رسیده است که کمپانی های بزرگ جهان dji را به عنوان رهبر و بزرگترین تولید کننده پهپاد ( هواپیماهای بدون سرنشین ) تجاری و دوربین های فیلمبرداری حرفه ای در جهان بپذیرند. کمپانی که در آینده بدون شک رقیب برای شرکت های تکنولوژی خواهد بود. با اینکه تاریخچه چندان طولانی ندارد. اما در همین مدت کوتاه توانسته به طرز شگفت انگیزی پیشرفت کند. و محصولاتی تولید کند که هیچ رقبی فعلا ندارند!

از  آنجا که CES 2020 یکی از دو نمایشگاه بزرگ تکنولوژی جهان هر سال در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار می شود. تا شرکت های بزرگ تکنولوژی آخرین تولیدات و اختراعات خود را به نمایش بگذارند. دی جی آی هم مثل دیگر شرکت های بزرگ محصولات جدید و پرفروش خود را در این نمایشگاه در معرض نمایش قرار داده است.

 

در غرفه دی جی آی CES 2020 چه محصولاتی به نمایش گذاشته شد؟


محصولات دی جی آی در نمایشگاه CES 2020

در  غرفه دی جی آی جدیدترین ریموت کنترلر مخصوص پهپاد های این شرکت به همراه همراه محبوب ترین کوادکوپتر این شرکت یعنی مویک 2 به نمایش گذاشته شده است. کنترلر سری Mavic 2 به تعریف مجدد عکاسی هوایی برای بسیاری از سازندگان کمک می کند. در ویدئویی از غرفه دی جی آی در نمایشگاه سی ای اس 2020 لاس وگاس که منتشر شده است. محصولات ای شرکت مانند مویک 2 پرو، DJI Smart controller ، مویک مینی، کوادکوپتر فانتوم 4 و هلی شات قدرتمند اینسپایر 2 به همراه سایر تجهیزات پیشرفته فیلمبرداری این شرکت دیده می شود.

پاتریک سانتوچی ، مدیر ارشد ارتباطات DJI می گوید: “هر ساله ، CES فرصتی جدید برای نمایش آخرین محصولات ما است.” “این فرصتی است که ضمن ارتباط با مشتریان بالقوه ارزش سرمایه گذاری در کمپانی dji را به آنها نشان دهیم.”

غرفه DJI با داشتن فضای غرفه ای آزاد که شامل ایستگاه های نمایشی و قفس پرواز و مجموعه ای از اتاق های جلسات در پشت است ، خریداران آینده نگر را در سطح ورود ، مصرف کننده ، حرفه ای و بازارهای طرفدار جذب می کند. سانتوچی می گوید: “وزوز کوادکوپتر و هلی شات صدای جنجالی است. همین صدا افراد علاقمند به پهپاد را جذف می کند.

DJI از نخستین نمایشگاه خود در سال 2014 ، با اولین محصول مهم خود در بازار مصرف ، رشد چشمگیری داشته است. DJI ارزش رونمایی از محصولات را در CES به رسمیت شناخته و دو محصول را در CES 2018 راه اندازی کرده است: یک پهپاد مصرف کننده کم هزینه و یک لرزشگیر موبایل.

Santucci می گوید: “این واقعیت فقط در نمایش هایی مانند CES رخ می دهد.” “این یک فرصت کوچک است.”

DJI برای به دست آوردن پوشش رسانه ای به CES باز می گردد ، به خریداران بالقوه اجازه می دهد تا با محصولات خود ارتباط برقرار کنند و با شرکا و مشتریان بالقوه ملاقات کنند.

Santucci می گوید: “چه این رسانه باشد ، چه دلالی و چه تجارت الکترونیکی ، اتفاقات زیادی در این نمایش رخ می دهد.” “در CES ، ما همه آنچه را که مربوط به تجارت ما است را پوشش می دهیم.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا