تاریخ انتشار مویک 3 پرو – قیمت، شایعات و آنچه می خواهیم بدانیم!

تاریخ انتشار و قیمت هلی شات مویک 3 پرو
کوادکوپترهای پیشنهادی

شایعات پهپاد مویک 3 پرو

حدود 2 سال است که شایعاتی مبنی بر انتشار پهپاد مویک 3 پرو وجود دارد و تا به امروز هیچگونه اطلاعیه رسمی از شرکت DJI که در واقع سازنده این پهپاد می باشد در اختیار کاربران قرار نگرفته است. گفته می شود که Mavic 3 Pro جانشین طولانی مدت مویک 2 پرو است. کوادکوپتری که در چند سال گذشته فروش بسیار بالایی را در میان محصولات DJI تجربه کرده است. استفاده از سیستم های هوشمندانه و زمان پرواز مناسب به همراه برد رادیویی و بدون تاخیر از قابلیت های مهم این پهپاد می باشند که امید هست در نسخه جدید یعنی مویک 3 پرو هم شاهد این ویژگی ها و البته ویژگی های پیشرفته تر باشیم.

RnV4MBKjJVDuRAUKxB4uaE 970 80

اما با نزدیک شدن به سومین سالروز تولد مویک 2 پرو و اولین تولد مویک ایر 2 اس ، چه موقع شاهد پرچمدار جدیدی برای خط مویک DJI خواهیم بود؟ شایعات حدود نه ماه است که به گوش می رسد، اما به نظر می رسد Mavic 3 Pro (یا شاید DJI Pro 3) کمی به تأخیر افتاده است.

بنابراین اگر شایعات اخیر درست باشد، DJI Mavic 3 Pro در راه است. کمی عقب تر از تاریخ برنامه ریزی شده اما با توجه به گمانه زنی ها گویا به زودی روانه بازار می شود.

تاریخ انتشار و قیمت مویک 3 پرو

آخرین شایعات مویک 3 پرو نشان می دهد که ممکن است مانند بسیاری از محصولات فناوری امسال به تعویق افتاده باشد. به  گفته برخی منابع آخرین برنامه ریزی ها برای ماه اکتبر است که البته برخی از این منابع می گویند که ممکن است تا آن زمان آماده پخش نشود.

یک منبع چینی هم می گوید که این پهپاد هنوز نهایی نشده است، یعنی هنوز در حال آزمایش است و محال است به زودی از آن رونمایی شود. انتشارات اخیر DJI نظیر مویک ایر 2 اس با نشتی های و شایعات زیادی همراه بود، و از آنجایی که تمامی تولیدات سری مویک نظیر مویک مینی، مویک 2 پرو، زوم و غیره در ماه های آگوست و اکتبر روانه بازار شده اند این انتظار می رفت که این محصول هم در بازه زمانی روانه بازار شود، اما به خاطر همه گیری و کمبود قطعات ممکن است این چرخه تولید از ماه اکتبر فراتر برود و شاهد تاخیر در انتشار مویک 3 پرو باشیم.

در مورد قیمت احتمالی مویک 3 پرو هنوز هیچ نشتی در این مورد صورت نگرفته است و برای گفتن آن هنوز خیلی زود است. اما ما می توانیم بر اساس قیمت راه اندازی شده مویک 2 پرو و ویژگی های شایع شده برای آن حدس و گمان هایی داشته باشیم. مویک 2 پرو ابتدا با قیمت 1599 دلار عرضه می شد. یک منبع ادعا می کند که قیمت مویک 3 پرو در شرایطی که از دوربین هاسلبلاد پیشرفته بهرمند باشد قیمتی حدود 2000 دلار را ثبت خواهد کرد. البته همه این ها حدس و گمان است.

اطلاعات بیشتر از این محصول را همچنان از فروشگاه دامزیک دریافت کنید. ما تمامی نشتی های این محصول را در قالب این محتوا برای شما بروزرسانی می کنیم و تمامی اخبار این محصول را با شما به اشتراک می گذاریم.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا