ایالت نبراسکا از پهپادها برای بررسی صحنه های تصادف استفاده می کند!

استفاده از پهپادها برای بررسی صحنه های تصادف در نبراسکا
کوادکوپترهای پیشنهادی

ایالت نبراسکا از پهپادها برای بررسی تصادفات استفاده می کند

شاید شما هم به خاطر یک صحنه تصادف بارها در ترافیک گیر افتاده اید. یا هنگام یک تصادف ساعت ها منتظر مامورهای راهنمایی و رانندگی بوده اید. ایالت نبراسکا که از ایالت های غرب میانه آمریکا به حساب می آید یک طرح بررسی صحنه های تصادف با پهپادها را شروع کرده است که از بروز ترافیک های ناشی از تصادف جلوگیری می کند. این برنامه در واقع به پاک کردن سریعتر جاده ها پس از تصادف کمک می کند.

nsp drone1

نیروی گشت ایالت نبراسکا یا NSP حدود 18 هواپیمای بدون سرنشین آتل ایو خریداری کرده که در نقاط مختلف توسط خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین با تجربه هدایت می شوند. NSP می گوید بازرسان بازسازی تصادفات گواهی بخش 107 اداره هوانوردی فدرال را به عنوان اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین تکمیل کرده اند. علاوه بر این آموزش ، آنها همچنین یک سطح آموزش دیگر را نیز فراگرفته اند که به طور خاص برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای نقشه برداری سه بعدی صحنه های تصادف طراحی شده است.

سرهنگ جان بولدوچ ، سرپرست گشت ایالتی نبراسکا ، توضیح می دهد که برنامه هواپیماهای بدون سرنشین از فناوری جدید با تخصصی که قبلاً توسط بازرسان بازسازی تصادف NSP برخوردار بوده است ، استفاده می کند. بولدوچ با تاکید بر اینکه این برنامه یک گام مهم برای تیمش است ، می گوید:
هدف این برنامه این است که بتوانیم صحنه های تصادف را سریعتر پاک کنیم ، در حالی که تحقیقات سطح بالایی را در اختیار نیروهای خود قرار می دهیم. پاکسازی سریعتر یک صحنه به این معنی است که جاده ها زودتر باز می شوند ، در وقت و هزینه مسافران و صنعت حمل و نقل صرفه جویی می شود و امیدوارم از تصادفات ثانویه در آن نقاط جلوگیری شود.

ما هم امیدوار هستیم که این برنامه جهانی شود و تمامی گروهای گشت و ماموران راهنمایی و رانندگی از این طرح برای پاک سازی سریعتر جاده ها پس از تصادف استفاده کنند. شما این مطلب را از فروشگاه دامزیک مرکز خرید پهپاد در ایران مطالعه کرده اید که امیدوارم برای شما مفید واقع شده باشد.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا