سئوالات مشتریان درباره مویک ایر 2

Mavic Air 2 FAQ
کوادکوپترهای پیشنهادی

پس از معرفی هلی شات مویک ایر 2 که با ویژگی های پیشرفته اش همه را شگفت زده کرد. در ادامه به بررسی مهمترین سئوالات کاربران و مشتریان درباره این کوادکوپتر می پردازیم. ویژگی های هوشمندی مانند ActiveTrack 3.0 و FocusTrack گرفته تا ویژگی های دوربین آن مانند فناوری Quad Bayer و تصاویر 48 مگاپیکسلی و..

دامزیک در اینجا تمامی سؤالات شما را درباره با Mavic Air 2 پوشش داده است. این هلی شات دارای سیستم انتقال پرواز به روز شده، زمان پرواز عالی، دوربین 4K و سایر مشخصات آن.

تفاوت بین Mavic Air و Mavic Air 2 در چیست؟

Mavic Air 2 دارای عملکرد دوربین به روز شده ، سیستم انتقال ، زمان پرواز و تجربه پرواز راحت تر با برنامه DJI Fly است. Mavic Air 2 عکسهای 48 مگاپیکسلی ، ویدئو 4K / 60fps ،ب ، اسمارت فوتو، قابلیت HDR ، FocusTrack ، OcuSync 2.0 و حداکثر 34 دقیقه زمان پرواز را ارائه می دهد. درحالی که مویک ایر هیچکدام از ویژگی های ذکر شده با مویک ایر 2 قابل مقایسه نیست.

برای استفاده از Mavic Air 2 به چه برنامه ای نیاز دارم؟

Mavic Air 2 فقط با برنامه DJI Fly قابل استفاده است. علاوه بر ارائه تجربه کاربری ساده ، DJI Fly شامل آموزش پرواز است ، بنابراین می توانید نحوه پرواز ایمن را یاد بگیرید.

آیا می توانم از ریموت کنترلر Mavic 2 برای Mavic Air 2 استفاده کنم؟

خیر. مویک ایر 2 فقط با ریموت کنترلر مخصوص خود که همراه هلی شات عرضه می شود قابل کنترل هست.

آیا می توان از DJI Smart Controller برای مویک ایر 2 استفاده کنیم؟

بله. البته برای کنترل پهپاد Mavic Air 2 با اسمارت کنترلر دی جی آی (DJI Smart Controller) باید سیستم عامل این کنترلر هوشمند را در آینده به روز رسانی کنید تا از هلی شات جدید شما پشتیبانی کند.

چگونه می توان ملخ ها یا پروانه های Mavic Air 2 را به درستی بر روی موتورها نصب کرد؟

پروانه ها را با مارک های سفید به موتورهایی که دارای مارک سفید هستند وصل کنید و آنهایی را که بدون نشان هستند. به یکدیگر وصل کنید. قبل از اقدام نسبت به خاموش بودن هلی شات اطمینان حاصل کنید و اینکه همه پروانه ها به درستی وصل شده اند.

آیا می توانیم از DJI Goggles یا DJI Goggles RE با Mavic Air 2 استفاده کنیم؟

خیر

وزن مویک ایر 2 چقدر هست؟

570 گرم

آیا مویک ایر 2 ضد آب هست؟

خیر!

چگونه می توان فیلترهای ND را روی Mavic Air 2 قرار داد؟

دوربین کوادکوپتر را با دقت نگه دارید تا از آسیب دیدن آن جلوگیری شود و به آرامی فیلتر را بچرخانید تا آن را وصل یا جدا کنید. اطمینان حاصل کنید که فیلترهای ND به طور ایمن نصب شده اند تا در هنگام پرواز از دوربین جدا نشوند.

کیفیت فیلم و عکس Mavic Air 2 چگونه هست؟

دوربین این هلی شات برای عکس برداری دو حالت 12 مگاپیکسل و 48 مگاپیکسل با فرمت RAW هست. و قادر به فیلمبرداری 4K/60fps ، قابلیت HDR و اسلوموشن 8 ایکس با 1080p 240 fps

فناوری فیلتر Quad Bayer چیست؟

Mavic Air 2 از یک فیلتر Quad Bayer برخوردار است ، که استفاده از نورهای مختلف را برای تولید تصویری با دامنه پویایی بالاتر کنترل می کند. فیلتر Quad Bayer همچنین به ادغام کردن تصاویر با وضوح بالا کمک می کند.

مزایای کدک ویدیویی H.265 چیست؟

HEVC (H.265) دارای راندمان رمزگذاری ویدیو بالاتر از H.264 است و اطلاعات بیشتری را با استفاده از فضای کمتری ذخیره می کند.

آیا می توانم تنظیمات دوربین را به صورت دستی کنترل کنیم؟

دوربین Mavic Air 2 دارای تنظیمات دستی است و به شما نهایت آزادی را برای تهیه عکس های خود می دهد.

آیا Mavic Air 2 از فیلم 8K پشتیبانی می کند؟

رزولوشن 8K فقط در حالت های Hyperlapse Free و Waypoint قابل استفاده است.

حالت FocusTrack چیست؟

FocusTrack از سه حالت ردیابی هوشمند ، ActiveTrack 3.0 ، Point of Interes (POI) 3.0 و Spotlight 2.0 تشکیل شده است. ActiveTrack 3.0 بهترین فن آوری ردیابی ما تا به امروز است ، و مانع اجتناب از مانع و تشخیص شیء می شود. POI 3.0 همچنین می تواند اشیاء مانند اتومبیل ، قایق و سایر وسایل نقلیه متحرک را ردیابی کند. Spotlight 2.0 بر روی سوژه مورد نظر شما قفل می کند. این سه حالت ردیابی هوشمند برای ارائه تجربه ای بهتر در زمینه عکاسی هوایی ترکیب شده اند.

کوادکوپتر Mavic Air 2 از کدام حالت های پرواز هوشمند پشتیبانی می کند؟

Mavic Air 2 از QuickShots ، Hyperlapse و FocusTrack پشتیبانی می کند.

آیا جایی که APAS 3.0 یا FocusTrack در دسترس نباشد تنظیما ویدئویی وجود دارند؟

APAS 3.0 و FocusTrack هنگام ضبط فیلم 4K با 60 ، 50 و 48 فریم بر ثانیه و ضبط 1080 پیکسل با 120 و 240 فریم بر ثانیه در دسترس نیستند.

آیا Mavic Air 2 دارای یک چراغ LED کمکی است؟

آره. Mavic Air 2 از نور کمکی برای بهبود دید و ایمنی هنگام پرواز برخوردار است.

آیا مویک ایر 2 دارای سیستم تشخیص و اجتناب از موانع کامل هست؟

خیر. این کوادکوپتر تنها دارای سیستم اجتناب و تشخیص موانع جلو، عقب، پایین هست.

تفاوت بین APAS 2.0 و APAS 3.0 چیست؟

APAS 3.0 بهترین سیستم تشخیص و اجتناب از موانع در پهپاد های DJI است. این سیستم نقشه زنده و فوری از محیط اطراف خود ترسیم می کند. و عملکرد پرواز فوق العاده ای را ایجاد می کند.

تفاوت بین ActiveTrack 2.0 و ActiveTrack 3.0 چیست؟

ActiveTrack 3.0 بهترین تکنولوژی ردیابی DJI تا به امروز است که دارای ویژگی های جلوگیری برخورد با موانع و تشخیص شیء است. همچنین می توانید موضوع خود را پس از گم شدن در یک صحنه پر سرعت ، با استفاده از الگوریتم های پیش بینی موقعیت دوباره شناسایی کنید.

چگونه OcuSync 2.0 بهبود یافته است؟

نسل جدید OcuSync 2.0 از باندهای فرکانس دوگانه 2.4 گیگاهرتز و 5.8 گیگاهرتز پشتیبانی می کند. همچنین دارای مقاومت در برابر تداخل قوی تر به دلیل تعویض خودکار فرکانس ، انتقال شفاف تر تصویر با رمزگذاری H.265 ، و یک گیرنده انتقال تا 10 کیلومتر (در صورت عدم برخورد با مانع ، بدون دخالت و سازگار با FCC) است.

آیا کنترلر Mavic Air 2 از HDMI پشتیبانی می کند؟

خیر

چگونه می توانیم دریافت سیگنال Mavic Air 2 را بهبود بخشم؟

گیره گوشی و آنتن های ریموت کنترل انتنها را به درستی تنظیم کنید. اطمینان حاصل کنید که جهت آنتن ها به سمت هواپیما قرار گرفته اند. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، دفترچه راهنمای کاربر یا فیلم های آموزشی را بررسی کنید. علاوه بر این ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که Wi-Fi و Bluetooth در تلفن شما خاموش باشند.

مزایای ریموت کنترل جدید Mavic Air 2 چیست؟

کنترلر جدید دی جی آی دارای باتری با توان 240 دقیقه، گرفتن راحت تر ، طراحی آنتن بهتر و مشخصات بهینه شده است تا بتوانید هواپیمای بدون سرنشین خود را هنگام پرواز بهتر مشاهده و کنترل کنید.

چگونه سیستم عامل Mavic Air 2 را بروزرسانی کنم؟

سیستم عامل هلی شات مویک ایر 2 را می توان را از طریق برنامه DJI Fly یا DJI Assistant 2 با نسخه پی سی نرم افزار Mavic (موجود برای Mac و Windows) به روز کنید.

اگر ریموت کنترل و نسخه های فریمور باتری مطابقت نداشتند چکار باید کرد؟

از برنامه DJI Fly یا DJI Assistant 2 برای کوادکوپتر های سری Mavic جهت بروزرسانی فریمور استفاده کنید.

اینها مهمترین سئوالات کاربران درباره هلی شات مویک ایر 2 بود که دامزیک نمایندگی دی جی آی در ایران و دوبی برای شما تهیه و منتشر کرده است. این هلی شات مثل سنت گذشته خانواده مویک در دو نسخه استاندارد و کمبو عرضه می شوند. هلی شات مویک ایر 2 با ویژگی ها و امکانات فوق العاده ش می تواند قیمت سایر پهپاد های دی جی آی مثل فانتوم 4 پرو ، مویک 2 پرو را به شدت کاهش دهد. چرا که با وجود چنین پهپادی با چنین ویژگی هایی کمتر کاربری پیدا می شود که مویک 2 پرو یا فانتوم را به Mavic Air 2 ترجیح دهد.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

7 دیدگاه دربارهٔ «سئوالات مشتریان درباره مویک ایر 2»

 1. آواتار مهرداد

  سلام. اگر حالت کمبو مثلا 1000 دلار میشه حتی با دلار 22000 تومنی هم 22میلیون تومن میشه. چرا قیمتی که زدید خیلی بالاتره؟

  1. آواتار دامزیک

   سلام؛ شرایطی که در حال حاضر حاکم هست و با توجه به اینکه ایران در شرایط تحریم به سر میبره و همینطور هزینه های دیگری هم در حین وارد کردن محصول به وارد کنندگان تحمیل میشه، اگر بخواهید به این صورت حساب کنید قیمت ماشین هم در خارج از ایران خیلی کمتر ولی در ایران با قیمت خیلی بالاتر به فروش می رسد و حتی گوشی آیفون هم اگر نگاه کنید قیمت دلاری یک پنجم هست ولی در ایران قیمتی نجومی داره به نظر شما این هم عجیب نیست؟!!

 2. آواتار علیرضا

  سلام و خسته نباشید. چرا مویک ایر 2 روی همه گوشی ها اجرا نمیشه؟ یعنی حتما باید همون گوشی هایی که شرکت تو سایتش برای مویک ایر2 معرفی کرده باشه. گوشی هایی هم که شرکت معرفی کرده گران هستند. یعنی کسی که میاد مویک ایر2 میخره ، اگر گوشیش ساپورت نکنه باید بین 10 تا 30 میلیون تومان هزینه گوشی کنه. و این ضعف بزرگی هست.

 3. آواتار Ali

  سلام بنظر قیمت ایر ۲ را اشتباه نوشتین کمتر از مویک مینی ۲ زدید ضمنا همه گوشیهای اندروید برنامه dji fly نصب میشه وفرقی نداره ایر ۲ باشه یا مینی ۲ باشه کارمیکنه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا