پهپاد Mini SE نسخه ارزانتری از مویک مینی

DJI MINI SE
کوادکوپترهای پیشنهادی

کوادکوپتر مینی اس ای نسخه جدید و ارزانتر پهپادهای مویک مینی در سال 2021

منابع خارجی و معتبر تصاویری از یک مینی پهپاد منتشر کرده اند که می گوید DJI در آینده نزدیک از پهپاد جدید DJI مینی اس ای رونمایی می کند. با توجه به مشخصاتی که از این هواپیمای بدون سرنشین به بیرون درز پیدا کرده، ما تفاوت چندانی میان این دو محصول مشاهده نمی کنیم. اما با توجه به عناوین  سایت های خبری گویا مهمترین ویژگی و تفاوت این پهپاد قیمت پایین آن می باشد. یعنی DJI قصد دارد که مینی اس ای را با قیمت کمتر از 399 دلار روانه بازار کند. هر چند Mini SE به خاطر مشخصات تکراری در یک عنوان جدید کمی مشکوک به نظر می رسد ولی می تواند گزینه به صرفه تری برای کاربران مبتدی و همچنین سرگرمی کاربران باشد.

pi2hmqX4nryi6JWVsTZqvT 1024 80

اما مهمترین ویژگی های مینی اس ای کدامند؟

پروازهای 30 دقیقه به همراه فیلم های 2.7K که دوربین 12 مگاپیکسلی به ثبت می رساند از مهمترین قابلیت های این کوادکوپتر دوربین دار می باشند. با توجه به یک تصویر از باکس محصول رنج پرواز آن 2.5 مایل می باشد که معادل 4 کیلومتر است. گیمبال مکانیکی و سه محوره به خوبی دوربین را برای ثبت فیلم های شفاف تثبیت می کند. مینی اس ای همانند مویک مینی به صورت تاشو ساخته شده تا بتوانید به راحتی آن را در هر مکانی همراه خود داشته باشید. مهمترین ویژگی های پهپاد مینی SE حاکی از آن است که کوادکوپتر تقریبا مشابه با مویک مینی می باشد. اما در تصایر درز شده به بیرون کنترلر متفاوتی را مشاهد می کنیم، مدل RC-N1 که همراه با مویک ایر 2 اس عرضه شد. علاوه بر این کنترلر به نظر می رسد که مینی SE دارای یک سنسور CMOS 1/2.3 اینج است که می تواند فیلم های 2.7K و تصاویر 12 مگاپیکسل به ثبت برساند.

در لیست مشخصات این محصول مشاهده می کنیم که پهپاد DJI Mini SE از حالت های QuickShots نظیر Helix و Rocket برای رسم پروازهای خودکار بهره می برد، اما اشاره ای به قابلیت Active Track یا دنبال کردن سوژه نمی کند. این خبر یک ابهام برای کاربران است که دلیل اصلی کمپانی از تولید این هوپیماهای بدون سرنشین چیست؟ ما ورود رقبای جدید نظیر Hubsan Zino Mini Pro و FIMI X8 Mini را دلیل اصلی انتشار مینی SE می دانیم. چرا که رقابت پهپادهای مینی را داغتر می کند.

قیمت و تاریخ عرضه مینی SE

DJI هنوز هیچ اشاره رسمی به DJI Mini SE نکرده است و معلوم نیست که فروش جهانی آن از چه موقع آغاز می شود و هزینه خرید آن چقدر می باشد، ولی طبق گفته Ositalv توییتر معروف مدل SE می تواند مقرون به صرفه ترین پهپاد میان رده DJI باشد. ما به عنوان نمایندگی DJI همچنان به تحقیق درباره کوادکوپتر DJI Mini SE می پردازیم. زیرا یک خبر مهم برای کاربرانی است که در جستجوی یک پهپاد ارزان قیمت در بازار هستند.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا