محصولات DJI که در سال 2022 عرضه می شوند

محصولات جدید DJI که در سال 2022 عرضه می شوند
کوادکوپترهای پیشنهادی

محصولات شرکت DJI که در سال 2022 به بازار می آیند

در سال 2021 کاربران و نمایندگی های DJI در جهان میزبان بسیاری از محصولات جدید این شرکت بودند که مهمترین آنها پهپاد حرفه ای مویک 3 بود. اما در سال 2022 چه چیزی در انتظار ما است؟ لیستی از محصولات جدید دی جی آی که قرار است در سال 2022 عرضه شوند، در یک جدول زمانی فاش شده که در همین بخش به معرفی آنها می پردازیم.

dji mini 3 domzik com c 1

به گفته افشا کننده ما می توانیم در سال جدید شاهد 6 محصول جدید DJI باشیم که البته اطلاعاتی که از آنها می دانیم حدث و گمان است، اما اگر این لیست واقعیت داشته باشد، دی جی ای ترافیک زیادی از تولیدی های خود را پشت سر می گذارد.

مینی 3

به گفته این افشاکننده، اولین محصول DJI که ممکن است ببینیم، نسخه جدید پهپادهای مویک مینی یعنی دی جی آی مینی 3 است، که در ماه آوریل معرفی می شود. بیش از یک سال از عرضه Mini 2 می گذرد، بنابراین باید به روز رسانی شود. اینکه آیا این یک طراحی اصلاح شده یا چیزی شبیه Mini 2 SE خواهد بود یا نه، هنوز مشخص نیست، اما جانشینی برای پهپاد محبوب و هیجان انگیز کاربران مبتدی و نیمه حرفه ای است.

dji mini 3 djiland com b

افشاگر برجسته OsitaLV به این گمانه زنی پیوست و از احتمال بالای انتشار مینی 3 خبر داد. اول، آنها اظهار داشتند که مینی 3 دارای طراحی آیرودینامیک جدیدی با بازوهای شیبدار است که امکان نصب تیغه های بزرگتر را فراهم می کند. جفت شدن با باتری طولانی، به معنای افزایش زمان پرواز است. امیدواریم به زودی اطلاعات بیشتری با حقایق سخت تر پیدا کنیم.

افشاکننده از FPV Mini حرف می زند، ولی نه چندان مطمئن. طبق گفته های آن Fpv Mini می تواند یک محصول مستقل و مدل جدیدی از پهپادهای اف پی وی باشد، یا هم به سازگاری پهپاد مینی 3 با عینک DJI Fpv اشاره کند. این مورد برای مویک ایر 2 اس هم حدث زده می شد، ولی محقق نشد. با این حال اگر اف پی وی مینی به معنی مدل جدیدی از پهپادهای سرعتی این شرکت باشد بسیار عالی عمل می کند، به خصوص اگر وزن آن کمتر از 250 گرم باشد. اما نمی توان اطمینان کامل داد که این یک محصول مستقل است.

اینسپایر 3

شایعات در مورد اینسپایر 3 ادامه یافت، محصولی که گویا جانشین اینسپایر 2 پهپاد سال 2018 شرکت DJI می شود. اگرچه باز هم ما جزئیات کامل این محصول را نمی دانیم، اما زمان پرواز، ظرفیت بار، گزینه های دوربین همیشه مورد استقبال قرار می گیرند. طبق گفته های افشا کننده Inspire 3 در ماه سپتامبر عرضه می شود.

گیمبال رونین اس 3 یا رونین اس سی 3

دیگر محصولی که در این لیست نام آن قرار گرفته گیمبال Ronin S3 یا Ronin SC3 نام دارد. هر دو محصول شاهد تغیرات چشمگیری نسبت به نسخه نسل پایه خود هستند. بنابراین مدل جدید چگونه است؟ ردیابی سوژه بهبود یافته یا همانند گذشته عمل می کند؟ منبع تغذیه آن و مکان نصب آن چه تغیراتی کرده است؟ برای پاسخ به این سوال ها باید منتظر افشای اطلاعات بیشتری از این گیمبال های رونین باشیم.

DJI RS 2 RSC update improved

اسمو پاکت 3

آخرین محصولی که دی جی آی قرار است در سال 2022 روانه بازار کند، اوزمو پاکت 3 است، گیمبال جیبی که برای ادیت نسخه قبلی یعنی اوزمو پاکت 2 روانه بازار می شود. گیمبال های ازمو پاکت به خاطر طراحی جمع و جور و قابل حملی که دارند در بین کاربران بسیار محبوب هستند. اما برخی کاربران هم وجود دارند که از این گونه گیمبال ها متنفرند. از آنجایی که زمان زیادی تا معرفی رسمی این محصول باقی است، ما نمی توانیم به طور قاطع از مشخصات فنی این محصول برای شما بگوییم، اما بهترین بروزرسانی برای گیمبال اوزمو پاکت 2 می تواند فیلم های 8K و یا 4K/120fps باشد.

DJI Osmo Pocket 2 1

افشاکننده لیست محصولات احتمالی DJI در سال 2022 از درصد احتمال عرضه این محصولات می گوید که برای مینی 3، اینسپایر 3 صد درصد و 85 درصد هم احتمال می دهد که FPV Mini یک محصول مستقل از سری پهپادهای سرعتی DJI FPV شرکت دی جی ای باشد. ما این بخش را بروزرسانی می کنیم و اطلاعات فاش شده را در این زمینه با شما به اشتراک می گذاریم. دامزیک به عنوان مرکز پخش پهپاد DJI در ایران هر کدام از این محصولات را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داده، شایعات آن را دنبال کرده و با شما به اشتراک می گذارد.

به یار برسان:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن