بهترین لوازم جانبی برای تقویت کوادکوپتر کدامند؟

بهترین لوازم جانبی برای تقویت پهپاد کدامند؟ best drone-accessories
کوادکوپترهای پیشنهادی

بهترین لوازم جانبی برای تقویت پهپاد شما

اگر شما هم صاحب یک کوادکوپتر می باشید، و قصد دارید که آن را تقویت کنید در ادامه این محتوا همراه ما باشید تا بهترین لوازم جانبی برای تقویت پهپاد خود را خدمت شما معرفی کنیم. یک کوادکوپتر همانند یک ماشین، موتور سیکلت یا هر وسیله دیگر به لوازم جانبی نیاز دارد تا آن را از نظر قدرت، کیفیت و کاربردها بهبود ببخشیم. کمپانی های تولید کننده پهپاد همراه محصولات خود لوازم جانبی آن را عرضه می کنند تا کاربران بتوانند کارایی دستگاه خود را ارتقاع دهند. قطعات جانبی مولتی روتور را می توان جداگانه خریداری کرد. بهترین لوازم جانبی برای تقویت هواپیمای بدون سرنشین شما با توجه به اینکه چرا این قطعات هواپیمای شما را ارتقاع می دهند به شرح زیر می باشد.

DJI Mini 2 drone Unboxing 696x391 1

FPV Goggles – یک ضرورت برای پهپادهای مسابقه ای

با این دستگاه به یک دید عقابی می رسید و در نتیجه می توانید واکنش بهتری نسبت به حرکات پهپاد داشته باشید. FPV در واقع به معنای دید اول شخض یا نمای زنده می باشد که با عینک گاگلز کاملترین نمایش زنده از یک صحنه را می توانید دریافت کنید. عینک های FPV در دنیای پهپادها واقعا جدید هستند، اما می توان گفت که تجربه فراموش نشدنی است و کاری است که شما دوست دارید بارها و بارها انجام دهید.

DJI Digital FPV system Goggles on head front 1

تماشای فیلم های دریافتی از یک هلی شات با تلفن هوشمند به خوبی یک عینک Goggles نمی باشد، چرا که این دستگاه نورهای مزاحم را از بین می برد و در نتیجه با شفافیت بهتری میتوانید به داستان های خود نگاه کنید. بهترین عینک های FPV موجود در بازار ساخت کمپانی DJI می باشند، یعنی عینک DJI Goggles که مخصوص کوادکوپترهای DJI می باشد. با این حساب نتیجه می گیریم که عینک FPV Goggles بهترین لوازم جانبی برای بهبود پهپاد است.

پد فرود یا هلی پد

پهپاد خود را از کجا باید پرواز دهید و کجا باید فرود بیاورید؟ گاهی اوقات شما در حال حرکت هستید، اما وقتی پایگاه خانه شما ساکن است، یک سکوی اختصاصی برای راه اندازی از آن می تواند لوازم جانبی خارق العاده ای باشد. برای من شخصاً، بیشتر به همین دلیل است که مجبور نیستم در برف ، گل و لای یا سایر سطوح نامنظم و کثیف فرود بیایم، نیازی به گفتن نیست که فقط سرگرم کننده است. علاوه بر چالش فرود آمدن روی یک هدف کوچک، پد فرود ابزاری خارق العاده برای تمیز و ایمن نگه داشتن پهپاد شما است.

HTB1TV6wfk7mBKNjSZFyq6zydFXak

در حالت ایده آل شما از یک سطح صاف و جامد ساخته شده از پلاستیک یا چوب استفاده خواهید کرد. شما می خواهید از محیط های فلز مانند اجتناب کنید زیرا کالیبراسیون GPS هواپیمای بدون سرنشین شما خراب می شود. خودم ، من اجازه می دهم که سرگرمی منطقی غلبه کند – شما آن را دیده اید ، من از یک پد فرود به عنوان جایگاه فرود پهپاد خود استفاده می کنم. این یک سطح جامد نیست، که استفاده من را محدود کند، اما کوادکوپتر من را تمیز نگه می دارد و به نظر خوب می رسد.

کیف حمل یا هاردکیس

برای حمل هر وسیله نیاز به یک کیف حمل یا هارد کیس می باشد تا هنگام حمل و نگهداری آن مشکل چندانی نداشته باشید. از همین رو برای حمل پهپاد خود نیاز به یک کیف کوله یا هارد کیس می باشد تا راحت تر هواپیمای بدون سرنشین خود را حمل کنید به خصوص اگر همیشه در حال مسافرت هستید. بنابراین بعد از خرید هلی شات به فکر شرایط حمل و نگهداری آن باشید.

DJI Mini2 shoulder bag 1536x1087 3

همیشه پس از رسیدن به یک مقصد اگر درون کوله پشتی خود چیزی را شکسته پیدا کنید بسیار ناامید کننده می باشد. از همین رو استفاده از یک کیف حمل مناسب برای پهپاد خود به شما این اجازه را می دهد تا به راحتی هواپیمای بدون سرنشین خود را حمل کنید.

کارت حافظه

کارت حافظه یا مموری کارت برای فیلم برداران حرفه ای ضروری است. کمتر پهپادی پیدا می شود که حافظه ذخیره سازی بیش از 10 گیگابایت داشته باشد. بنابراین قبل از اینکه هنگام فیلم برداری و تصویر برداری با اتمام فضای ذخیره سازی روبرو شوید، از یک کارت حافظه با ظرفیت بالا استفاده کنید تا ماجراجویی های خود را بدون وقفه ادامه دهید.
اگر یک پهپاد 500 دلاری را خریداری کرده اید، نباید توقع داشته باشید که یک کارت حافظه با ظرفیت بالا همراه کوادکوپتر دریافت کنید. داشتن یک کارت حافظه بزرگ یا چند کارت حافظه به شما کمک می کند داده های بیشتری را که هلی شات شما می تواند ذخیره کند ثبت کنید و مهمتر از همه، آنها به شما این امکان را می دهند تا تصاویر خود را به راحتی نگهداری و انتقال دهید.

آفتاب گیر کنترلر

فیلمبرداری با کوادکوپتر خود در هنگام تابش خورشید می تواند کار بسیار دشواری باشد. همه ما می دانیم که داشتن نور خورشید در چشمان ما احساس می شود و با دوربین شما تفاوتی ندارد. تا زمانی که هواپیمای بدون سرنشین خود را فرود نیاورید و به فیلم نگاه نکنید، تصوری از تابش نور خورشید بر تصاویر شما نخواهید داشت. ایده خوبی است که روی یک آفتابگیر سرمایه گذاری کنید، بنابراین شانسی عمل نمی کنید و بهترین زاویه را برای ثبت یک تصویر یا ویدئو انتخاب می کنید.

Remote Control mount Phone Tablet Sun hood Sunshade For DJI mavic mini pro 1 spark air

جوی استیک کنترلر

این امکان وجود دارد که کنترلرهای مختلفی را به کوادکوپتر خود متصل کنید. پروتکل های اتصال استانداد به کنترل کننده های قابل تعویض اجازه می دهد که از یک کنترل کننده خارجی برای هدایت پهپاد خود استفاده کنند. مطمئنا شما به عنوان یک کاربر عادی خیلی راحت می توانید یک پهپاد DJI را به کنترل کننده DJI اتصال دهید اما اتصال یک کنترلر DJI به پهپاد غیره ممکن نمی باشد. با این وجود داشتن جوی استیک های اضافی همراه خود کار را آسان می کند و این اجازه را به شما می دهد که در صورت مخرب شدن هر کدام از جوی استیک های کنترل نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

گارد ملخ

این نکته را فراموش نکنید که پروانه ها همیشه خواهند شکست. مهم نیست که خلبان چقدر باتجربه باشد در هر صورت پروانه ها شکننده هستند. بنابراین قبل از خرید ملخ های اضافی برای کوادکوپتر خود از یک مجموعه گارد های محافظ ملخ برای ارتقاع سطح ایمنی پهپاد خود استفاده کنید. استفاده از محافظ ملخ برای پهپادهای DJI که تمامی آنها دارای سیستم های تشخیص موانع می باشند، تا حدودی توصیه نمی شود. اما پهپادهای ارزان قیمت از تولید کننده های ناشناخته که ایمنی پایینی دارند مطمئنا با وجود محافظ ملخ ها ایمنی بالاتری دارند. از همین رو برای تقویت پهپادی که فاقد سیستم تشخیص موانع می باشد گاردهای محافظ ملخ توصیه می شود.

61wfSPh8fFL. AC SL1500

ملخ های اضافی

اگرچه پروانه ها به شدت با نحوه ثبت تصاویر دوربین شما ارتباط ندارند، اما خرید ملخ های اضافی می تواند استرس شما را از بین ببرد. بیایید بگوییم شما برای فیلمبرداری چند مکان به مکانی سفر کرده اید و 5 دقیقه از آن زمان می گذرد ، یکی از پروانه ها شکسته می شود و نمی توانید ادامه دهید ، باید نزدیکترین فروشگاه گیمبال را پیدا کنید و امیدوار باشید که یک مجموعه سازگار داشته باشند یا بدتر از این ، بدون فیلم خود به خانه برگردید. همه ما می دانیم که ملخ ها تا چه اندازه می توانند ظریف باشند ، بنابراین خود را از سردرگمی های آینده نجات دهید و مجموعه های اضافی را انتخاب کنید.

DJI Mini 2 propeller 1536x1134 2

باتری اضافه

یکی از ضروری ترین قطعات جانبی یک پهپاد باتری آن می باشد که با استفاده از باتری های اضافه می توانید دفعات پروازی خود را افزایش دهید. از همین رو همراه پک کمبو محصولات DJI دو عدد باتری اضافه به مشتریان عرضه می شود که زمان پرواز هلی شات را افزایش می دهند.

41pqOi9T TL

بیشتر مواقع هنگامی که شما در حال فیلم برداری، جستجو یا مسابقات می باشید، اتمام شارژ باتری ماجراجویی های شما را نیمه تمام می گذارد. ولی با داشتن باتری های اضافه مطمئنا می توانید بدون وقفه فیلم بگیرید و از پرواز های طولانی لذت ببرید.

گیمبال کوادکوپتر

اگر به دنبال ثبت تصاویر شفاف و بسیار صاف می باشید استفاده از یک گیمبال کار شما را بسیار آسان میکند. مخصوصا اگر ویدئوهایی که به ثبت می رسانید باید کیفیت بالایی داشته باشند. مطمئنا تماشای فیلم هایی که با یک کوادکوپتر بدون لرزشگیر به ثبت رسیده اند نمی توانند جزئیات دقیقی در اختیار کاربر قرار دهند.

Gimbal for Workswell WIRIS drone camera 1024x545 1

اگر دوربین را بدون گیمبال بر روی پهپاد نصب کنید، همزمان با تغیر موقعیت کوادکوپتر دوربین هم تغیر موقعیت می دهد و تمامی لرزش های هلی شات در فیلم های ثبت شده قابل مشاهده می باشند. با این وجود سعی کنید همیشه از یک گیمبال برای تراز کردن دوربین استفاده کنید.

چراغ های LED

اگر پهپادی به غیر از پهپادهای DJI خریداری کرده اید، شاید فاقد چراغ های LED باشد. در این صورت اگر قصد دارید در هنگام شب یا مکان های تاریک پرواز کنید توصیه می شود از چراغ های LED برای کوادکوپتر خود استفاده کنید تا موقعیت آن برای شما آشکار باشد. برای زیبایی بیشتر از چراغ های LED های رنگارنگ یا بروشورها استفاده کنید که جذابیت خاصی به هواپیمای بدون سرنشین شما خواهند داد.

drone with camera

برای خرید قطعات جانبی کوادکوپتر DJI به فروشگاه دامزیک نمایندگی رسمی محصولات DJI در ایران مراجعه کنید. شما این محتوا را از فروشگاه دامزیک مطالعه کرده اید، امیدوارم که برای شما علاقمندان مفید واقع شده باشد.

 

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا