دانلود برنامه DJI Mimo

دانلود برنامه DJI Mimo

دانلود برنامه DJI Mimo 0 0 دامزیک

برنامه DJI Mimo

دی جی ای برای استفاده آسان از محصولات خود از نرم افزارهای مخصوص به کار می گیرد تا همواره بتوانید از طریق تلفن همراه بر نحوه فعالیت های خود کنترل کامل داشته باشید. DJI Mimo به عنوان یک برنامه اختصاصی برای گیمبال های دستی DJI ، نمایش زنده ویدئوهای HD و حالت های هوشمندی را که به سختی در سایر تثبیت کننده های دستی یافت می شود ، ارائه می دهد و شما را قادر می سازد در نوک انگشتان خود عکس بگیرید ویرایش کنید و به اشتراک بگذارید.

برنامه DJI Mimo یک برنامه جامع است که ابزارهای ویرایش بصری و قدرتمندی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا عکس ها و فیلم های خود را بهبود دهند. لرزشگیر اوزمو موبایل 3 با وجود این اپلیکیشن در هنگام ضبط نمایش HD، ویژگی های هوشمند مانند My Story و ابزارهای حرفه ای که در یک گیمبال دستی در دسترس نیستند را ارائه می دهد. برنامه Mimo به شما امکان میدهد تا بهترین لحظات خود را ضبط ، ویرایش و در فضای مجازی به اشتراک بگذارید.

برترین ویژگی های اپلیکیشن DJI Mimo:

– پشتیبانی از نمایش زنده HD و ضبط فیلم 4K
اوزمو پاکت ، اوزمو اکشن یا Osmo Mobile 3 را از طریق بلوتوث یا Wi-Fi کنترل می کند.
– افکت ها یا الگوهای ویدئویی My Story که توسط متخصصان طراحی شده به شما امکان می دهند فیلم های خود را با یک ضربه ویرایش کنید.
– شناسایی دقیق چهره و حالت Beautify عکس ها و فیلم ها را فورا بهبود می بخشد.
– از عکس هایی که گرفته اید به راحتی ویدئوهای پویا تهیه کنید.
– فقط با یک ضربه فیلم ها را بارگذاری و به اشتراک بگذارید.
– توابع پیشرفته ویرایش ویدئو: کلیپ ها را برش داده، سرعت پخش را معکوس کنید و موارد دیگر را تنظیم کنید.
– تنظیم کیفیت تصویر متناسب با نیازهای شما: روشنایی، اشباع، کنتراست، دمای رنگ، عکس و وضوح.
– چندین فیلتر، الگوهای موسیقی و استیکر فیلم های شما را به صورت منحصر به فرد به پایان می رسانند.

این برنامه در گوگل پلی از نظرسنجی کاربران امتیاز 3.5 را به دست آورده و بیش از یک میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است. این برنامه قابل نصب بر روی دستگاه های اندروید و آی او اس می باشد که از اکثر تلفن های هوشمند امروزی پشتیبانی می کند. اکنون شما می توانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن کاربردی را به صورت مستقیم از دامزیک نمایندگی خرید کوادکوپتر و گیمبال های DJI در ایران دانلود کنید.

دانلود فایل نصبی برنامه برای اندروید

دانلود فایل نصبی برنامه برای IOS