DJI کوادکوپتر جدید تلو تلنت را معرفی کرد

کوادکوپتر Robomaster TT
کوادکوپترهای پیشنهادی

انتشار کوادکوپتر جدید ربومستر تلو تلنت از سوی DJI

 dji یک کوادکوپتر جدید و بسیار هوشمند را با هدف ایجاد یک مرکز آموزشی منتشر کرده است. این مدل در واقع نسخه ارتقاع یافته Tello Edu می باشد و تعداد زیادی ویژگی جدید، از جمله توانایی پرواز گروهی با کوادکوپترهای بسیار به آن اضافه می شود. پهپاد جدید Robomaster Tello Talent یا Robomaster TT نام دارد.

 

20bbfbf0eac7535c68f7a179c447e1bb 1024x576 1
Robomaster Tello Talent

Robomaster Tello Talent

پهپاد 239 دلاری تحت نظارت بخش آموزش و پرورش تازه تأسیس DJI قرار می گیرد ، که برای ارتقا سطح مهارت های دانش آموزان در زمینه (علوم ، فناوری ، مهندسی ، هنرها و ریاضیات) با مدارس همکاری نزدیک دارد. این شرکت می گوید این محصول جدید تمام ویژگی هایی را که باعث محبوبیت Tello شده است را حفظ می کند، اما دارای یک صفحه جدید است که بر تعداد زیادی قابلیت جدید افزوده است. اما ناگفته نماند با شروع کدگذاری از توانایی های محصول کاسته می شود.

در یک انتشار خبری DJI می گوید که ربومستر تی تی دارای مجموعه ای کاملاً چشمگیر از قابلیت های جدید است که به لطف ترکیبی از هر دو سخت افزار و نرم افزار جدید است.

ربومستر تلو تلنت یک ابزار آموزشی

DJI می گوید برای دانش آموزان این یک ابزار مناسب برای پیگیری در Steam است. Tello Talent برای آموزش دانشجویان در مورد کوادکوپتر ها بسیار عالی است و هم برای آموزش کدنویسی به آنها. DJI به وضوح معتقد است که این محصول در آینده کاربردهای مهمی را ارائه می دهد. این پهپاد آنچنان که به نظر می رسد قابلیت های بی شماری را در بر می گیرد.

کلاس های دوستانه

تلو تلنت یا TT طراحی ویژه ای دارد که برای استفاده در کلاس مناسب می باشد. از پروانه محافظت شده و بسیار سبک وزن است. با استفاده از زبان های برنامه نویسی ساده مانند Scratch، Swift و Python با استفاده از نرم افزار جدید swarm ، دانش آموزان می توانند پروازهای دلخواه و مانورهای سفارشی را برنامه ریزی کنند.

این پهپاد از یک ماژول Wi-Fi 5.8 گیگاهرتزی بهبود یافته و سنسور Time of Flight مادون قرمز (ToF) بهره می برد. این سنسور مشابه سنسورهای موجود در اینسپایر 2 و مویک 2 پرو است که امکان تشخیص موانع تا 1.2 متر و جلوگیری از برخورد با موانع را فراهم می کند.

برای خرید این محصول به فروشگاه دامزیک نمایندگی DJI مراجعه کنید.

TT 9 550x340 1

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

1 دیدگاه دربارهٔ «DJI کوادکوپتر جدید تلو تلنت را معرفی کرد»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا