تاثیرات کرونا بر بازار پهپاد

تاثیرات کرونا بر بازار پهپادها - چگونه کرونا درصد فروش کوادکوپتر را کاهش داده است؟
کوادکوپترهای پیشنهادی

تاثیرات کرونا بر بازار پهپاد

کرونا به عنوان یک معضل برای اقتصاد جهانی بر بازار هواپیماهای بدون سرنشین (پهپادها) تاثیرات فراوانی گذاشته و تا حدودی درصد علاقمندان به خرید پهپاد را کاهش داده است. کرونا ویروسی بوده که نه تنها انسان بلکه اقتصاد جهانی را هم فلج کرده و از کار انداخته است. کاهش رقم فروش هر کالایی می تواند از مهمترین تاثیرات این ویروس جهانی بر شرکت های تولید کننده و فروشندگان باشد که شرکت ها و نمایندگی های فروش پهپاد هم از این غائله به دور نیستند و چند ماهی است که شور و هیجانی برای ساخت و تولید محصولات خود ندارند.

The use of drones in corona times تاثیر کرونا بر بازار پهپادها djiland com a

اما ویروس کووید 19 در مقابل تمامی مشکلاتی که برای فروش پهپادها به وجود آورده است باعث شده که انسان آشنایی بیشتری با این محصولات داشته باشد و از کاربردهای بی نظیر آنها مطلع باشد. محصولاتی که بخصوص در کشور چین یک نقش حیاتی برای مهار کرونا ایفا کرده اند و همواره به کادر درمانی کمک کرده اند تا در مبارزه با ویروس کووید 19 موفق عمل کند.

 

پهپادها چگونه در مبارزه با کرونا به انسان کمک کرده اند؟

کاربران برای انتقال دارو به مکان های دوردست و همچنین انتقال دارو در مواقع اضطراری به کادرهای درمانی از کوادکوپتر ها استفاده فراوانی برده اند. همچنین از این دستگاها برای ضدعفونی کردن مراکز درمانی، هشدار دادن به مردم برای ماندن در خانه و نظارت بر مکان های پرتردد استفاده می کردند. ماموران راهور و نظارتی در ایام کرونا از این هواپیماهای بدون سرنشین برای ابلاغ پیغام خود به عابران پیاده و سرنشینان وسایل نقلیه استفاده می کردند.

The use of drones in corona times تاثیر کرونا بر بازار پهپادها djiland com c

اما کرونا چگونه باعث افت بازار پهپادها شده است؟

مطمئنا می دانید که بیشترین کاربرد این هواپیماهای بدون سرنشین در زمینه فیلم برداری و طبیعت گردی می باشد، که امروزه به کلی تعطیل شده و مردم به امید روزهای عادی در حال گذراندن اوقات خود در منازل هستند. از پهپادها در آتلیه ها و تالارها برای ثبت لحظات شاد مردم، مراسمات عروسی و غیره به کار گرفته می شد که امروزه برگزاری هر گونه مراسم یک تخلف به حساب می آید. تمامی پهپادها نظیر نمونه های اسباب بازی، فیلم برداری و صنعتی همگی در کنار انسان ها در حال فعالیت بودند که با مختل شدن انسان ها و فعالیت آنها در بیرون از خانه باعث شده تا از فروش این محصولات هم کاسته شود و یک نمودار نزولی را در بازار فروش هلی شات مشاهده کنیم.

علاقمندان به خرید کوادکوپتر می توانند از همین جا یعنی فروشگاه دامزیک برای خرید انواع کوادکوپتر دوربین دار و صنعتی DJI اقدام کنند.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن