پیش بینی مشخصات مویک 3

پیش بینی مشخصات Mavic 3 pro - مشخصات دقیق مویک 3 پرو
کوادکوپترهای پیشنهادی

پیش بینی مشخصات پهپاد مویک 3

محصولی که کمپانی دی جی ای قرار است به زودی روانه بازار کند مویک 3 پرو نام دارد، کوادکوپتری که گویا با یک طراحی ویژه و پیچیده تر از سایر هواپیماهای مویک روانه بازار می شود. اما پیش بینی دامزیک از این محصول اینگونه است که با دوربین با کیفیت تر و هوشیاری بیشتر به بازار می آید. پهپادهای مویک از محصولات کاربردی و متناسب با نیاز کاربران حرفه ای هستند که قابلیت های بسیاری در اختیار یک خلبان قرار می دهند.

اما پیش بینی اینکه DJI برای این پهپاد حرفه ای خود از چه امکانات و قابلیت هایی در نظر می گیرد کمی دشوار می باشد چرا که این کمپانی همراه هر کدام از محصولات خود که روانه بازار می کند تکنولوژی ها و فناری های جدیدی را معرفی می کند که در هواپیماهای امروزی مشاهده می شوند. شاید استفاده از یک طراحی جمع و جور، دوربین با کیفیت به همراه هوش مصنوعی بالا باعث شود تا باز هم یک افتخار دیگر نصیب این کمپانی شود.
در تصویر پایین به نحوه عبور مویک 3 از میان موانع اشاره می کند که گویا این قابلیت در Mavic 3 به روز یافته و کوادکوپتر می تواند خیلی راحت موانع را تشخیص داده و به صورت هوشمندانه از میان آنها عبور کند. استفاده از ویژگی Active Track 3.0 به کاربران اجازه می دهد تا خیلی راحت موضوع مورد نظر خود را دنبال کنند بدون اینکه از فرستنده رادیویی برای کنترل پرنده استفاده کنند. با وجود تکنولوژی OcuSync 3.0 محدوده انتقال فراتر از همیشه و عملیات انتقال ویدئو سریعتر صورت می گیرد.
پتنتی که در پایین مشاهده می کنید محصول جدید کمپانی دی جی ای می باشد که در دفتر این کمپانی در چین در حال اختراع می باشد. ما 100 درصد مطمئن نیستیم که این مویک 3 باشد اما به نظر می رسد که چنین باشد.

EF40 o6UEAArh46

 

اگر تلاش دی جی ای برای دست یابی به کیفیت ویدئویی و تصویر برداری بهتر باشد بنابراین می توان گفت از دوربین های پیشرفته تر که مجهز به سنسورهای میکرو چهار سوم هستند یا کیفیت تصویر ایده آل تری دارند استفاده می کند. استفاده از سنسورهایی با کیفیت تصویر شفاف تر می تواند زمینه را برای برتری این محصول با سایر کوادکوپترهای مویک نظیر مویک ایر 2 و مویک 2 پرو فراهم کند. چرا که این دو محصول حرفه ای به خاطر ثبت فیلم های 4K 60fps و تصاویر 48 مگاپیکسل در میان عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای از محبوبیت خاصی برخوردار شده اند. در پتنت جدید که از این محصول منتشر شده سنسور جدید قابل مشاهده است که نشان از افزایش کیفیت تصاویر و فیلم ها دارد.

طبق پتنتی که از کوادکوپتر مویک 3 در فضای مجازی منتشر شده، در سطح این محصول سنسورهای زیادی مشاهده می شوند که گویا برای افزایش هوشیاری پرنده به کار رفته اند. استفاده از حسگرهای تشخیص موانع در جهات مختلف نظیر بالا و پایین باعث می شود تا مولتی روتور از تمامی جهات موانع را تشخیص داده و از برخورد با موانع جلوگیری شود.

کاهش وزن و افزایش زمان پرواز مویک 3

با توجه به تغیری که کمپانی در ساختار این محصول داشته به خصوص در روتورهای قسمت عقب احتمال می رود که شاهد کاهش وزن و حجم این مولتی روتور باشیم. اگر اینگونه باشد که وزن پرنده را کاهش دهد می توانیم شاهد افزایش دوام شارژی این پرنده باشیم.

بروزرسانی در تکنولوژی انتقال رادیویی و حالت های پرواز هوشمند

پیش بینی ما از قابلیت های جدیدی که برای این مولتی روتور DJI Mavic 3 در نظر گرفته می شود استفاده از تکنولوژی OcuSync 3.0 و همچنین به کارگیری از حالت های پرواز هوشمند گسترده تر برای انجام یک پرواز هوشمندانه می باشد. بازگشت پرنده بدون استفاده از داده های GPS از دیگر قابلیت هایی می باشد که گویا در مویک 3 برای اولین بار استفاده می شود.
DJI همیشه پهپادهای خود را با چند ویژگی جدید و بروز یافته روانه بازار می کرده که باعث افزایش قیمت در این محصولات می شوند. در رابطه با قیمت مویک 3 پرو اگر تمامی پیش بینی های ما درست باشد می توان گفت با قیمتی فراتر از مویک 2 پرو روانه بازار می شود.

برای اطلاع از مشخصات دقیق DJI Mavic 3 Pro ، حواشی و تمامی اخبار مربوط به این هلی شات همچنان فروشگاه دامزیک را رصد کنید که به عنوان نمایندگی شرکت DJI اطلاعات دقیقی در اختیار علاقمندان قرار خواهد داد.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا