همکاری DJI و شرکت نفتی رویال داچ شل در صنعت انرژی

همکاری DJI و شرکت نفتی رویال داچ شل در صنعت انرژی
کوادکوپترهای پیشنهادی

DJI بزرگترین کمپانی جهان در زمینه تولید پهپادهای تجاری در سال 2020 با تولید نسخه جدید از خانواده ماتریس یعنی DJI Matrice 300 RTK نشان داده که محصولات این کمپانی می توانند در صنعت انرژی نفت و گاز نیز به کمک مهندسین بیایند.

یک ویدئو بازاریابی جدید که توسط DJI منتشر شده است ، این تیم را درد کمپانی Shell با استفاده از کوادکوپتر ماتریس 300 نشان می دهد. حرکتی که موقعیت DJI در صنعت انرژی را برجسته می کند.

همانطور که Parrot ANAFI USA و دیگر تولیدکنندگان پهپاد غیر نظامی برای بدست آوردن سهم قابل توجهی از بازار هلی شات در تلاش هستند. DJI با پهپادهای حرفه ای مانند Matrice 300 که در این ویدئو نمایش داده می شود، همنان نقش اصلی در بازار انرژی را بازی می کند. شل گلوبال متعلق به Royal Dutch Shell یکی از 10 کمپانی بزرگ نفتی جهان است. همکاری انها با کمپانی DJI و تمایل به استفاده از محصولات این شرکت در پروژه هیا نفت و گاز نشان از اعتماد به کیفیت و قدرت پهپادهای دی جی آی توسط این غول نفتی ست.

ماتریس 300 در ماه مه معرفی شد. همچنان بعنوان پیشرفته ترین پلتفرم تجاری DJI معرفی شده است. بدین ترتیب نوعی قابلیت عملکرد بالا را برای دیگر تولید کنندگان هواپیماهای بدون سرنشین ایجاد می کند. از زمان انتشار این پهپاد شل از آن حمایت کرده است. و در اولین اعلامیه رسمی این شرکت ذکر شده است که:

“برای تیم های ما که در صنعت نفت و گاز کار می کنند ، عملکرد و ایمنی اختیاری نیستند. ما نمی توانیم با استفاده از بهترین و کارآمدترین ابزارهای موجود سازش کنیم. در نتیجه نیازمند تکنولوژی جدید در شرکت خود هستیم.

بدون شک همکاری DJI با یکی از بزرگترین کمپانی های نفتی به افزایش کیفیت و ویژگی های محصولات این کمپانی کمک می کند. همچنین باعث می شود تا منابع مالی جهت کمک به سرمایه گذاری این شرکت برای تولید پهپادهای قدرتمند با ویژگی ها و امکانات پیشرفته جهت استفاده در صنعت انرژی نیز مهیا شود.

Adam Serblowski مدیر تیم رباتیک شل می گوید DJI Matrice 300 RTK یک ارتقا ایده آل از خط تولید محصولات موجود دی جی آی هست. همکاری با DJI به ما کمک می کند تا ویژگی برنامه های پهپاد خود را افزایش دهیم. همکاری تولیدی ما با DJI همچنان به افزایش ایمنی در بزرگترین صنعت جهان کمک خواهد کرد.

 

به یار برسان:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن