بهترین کوادکوپتر و هلی شات چیست؟

بهترین کوادکوپتر و هلی شات چیست؟ | معرفی بهترین هلی شات ها و کوادکوپترها
کوادکوپترهای پیشنهادی

بهترین هلی شات یا بهترین کوادکوپتر چیست؟

پهپادها تکنولوژی دوست داشتنی و بسیار حرفه ای می باشند که توانسته اند مهمتر از همه سطح فیلمبرداری و تصویر برداری را ارتقاع دهند. پهپادها ابتدا کاربرد کاملا نظامی داشتند و توسط ارتش برای حمل مواد منفجره و تجسس استفاده می شدند. اما امروزه بیشترین کاربرد را در فیلم برداری و تصویر برداری هوایی دارند. اما در این مطلب ما قصد داریم تا توضیحات مختصری از بهترین کوادکوپتر و هلی شات برای شما ارائه دهیم. کوادکوپتر به آن دسته از پهپادهایی گفته می شود که اندازه کوچکتری دارند و بیشتر در زمینه فیلم برداری و سرگرمی مورد استفاده کاربران قرار می گیرند. کوادکوپترها همچنین دارای چهار روتور می باشند. به کوادکوپتری که مجهز به دوربین می باشد یا قابلیت حمل دوربین را دارد، هلی شات می گویند. اما بهترین کوادکوپتر ها چه قابلیت هایی دارند. هلیشات ها یا کوادکوپترهایی که قادر به زمان پرواز بیشتری هستند و تصاویر و فیلم های با کیفیت بالاتر تهیه می کنند مطمئنا بهترین هستند. در کنار این قابلیت ها سیستم تشخیص موانع، محدوده پراز بیشتر، تعادل در پرواز، سیستم پرواز و فرود اتوماتیک و بسیاری حالت های پرواز هوشمند به شما کمک می کند تا همواره بهترین فیلم ها و تصاویر را به ثبت برسانید.

qnKJeYztcBZ9w6mB3wPBL7

بهترین کوادکوپتر جهان چیست؟

اما بهترین کوادکوپتر جهان چیست؟ بد نیست اگر ملاک بهترین را بالاترین قیمت در نظر داشته باشیم. مطمئنا ارزشی که کمپانی تولید کننده برای محصول خود در نظر می گیرد بستگی به فناوری هایی دارد که برای آن در نظر می گیرد. بنابراین هر چقدر قیمت یک محصول بالاتر باشد نشان از پیشرفته بودن آن دارد. شاید برای عنوان بهترین کوادکوپتر جهان گزینه ای مناسب تر از پهپادهای صنعتی DJI به خصوص ماتریس ها مشاهده نکنید. به خصوص ماتریس 300 RTK که با تکنولوژی های بسیار پیشرفته و امروزی روانه بازار شده است. پهپادی که کاربردهای صنعتی ویژه ای دارد تا فیلم برداران و صنعتی کاران بتوانند بیشترین بهره را از این تکنولوژی ببرند.

2e12dd56f69aff6dc94f4e03ca2eee10 1280x720 2

بهترین کوادکوپتر ارزان

یک کوادکوپتر ارزان مطمئنا نمی تواند امکانات و قابلیت های زیادی را در بر بگیرد. اما بسیاری از کسانی که مهارت های لازم برای هدایت کردن کوادکوپترهای حرفه ای را ندارند از یک کوادکوپتر ارزان قیمت استفاده می کنند، تا در صورت کرش خسارت های کمتری را متحمل شوند. اما دومین عاملی که کاربران را مجبور به خرید پهپاد ارزان می کند، هزینه آن می باشد که بسیاری از علاقمندان توان خرید یک پهپاد پیشرفته و گران قیمت را ندارند. دلایل زیادی وجود دارد که کاربران رو به خرید کوادکوپتر ارزان قیمت می آورند. اما بهترین کوادکوپتر ارزان قیمت می تواند محصولی از شرکت DJI یعنی مویک مینی باشد که با زمان پرواز 30 دقیقه و همچنین قابلیت تصویر برداری و فیلم برداری به شما کمک می کند تا همواره بتوانید با هزینه پایین فیلم ها و تصاویر ویژه ای به ثبت برسانید. مویک مینی محصولی است که در سال 2018 عرضه شده و با توجه به قیمت پایین و زمان پرواز طولانی که دارد می تواند گزینه مناسبی برای مبتدیان و تازه کاران باشد.

28278 ts

 

 

بهترین کوادکوپتر دوربین دار

همانطور که در بالا هم اشاره کرده ایم، بهترین کوادکوپتر دوربین دار باید علاوه بر زمان پرواز طولانی، کیفیت تصویر برداری و فیلم برداری ایده آلی داشته باشد. یک کوادکوپتر دوربین دار علاوه بر کیفیت دوربین، زمان پرواز و قابلیت های هوشمندانه دیگر باید  قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشد. مطمئنا کوادکوپتر دوربین دار مویک 2 پرو در بر دارنده تمامی قابلیت های ذکر شده می باشد. Mavic 2 Pro به عنوان پرچمدار خانواده مویک شرکت DJI از فناوری های بروز این کمپانی بهره گرفته تا بتوانید بهترین فیلم ها و تصاویر را به صورت هوایی تهیه کنید. ما به این خاطر مویک 2 پرو را بهترین کوادکوپتر دوربین معرفی می کنیم که علاوه بر قیمت به صرفه ای که نسبت به سایر محصولات این کمپانی نظیر اینسپایر و ماتریس دارد می تواند انتظارات یک عکاس حرفه ای را برآورده کند.

dji mavic 2 1300x750 1

بهترین کوادکوپتر برای فیلم برداری

بهترین کوادکوپتر برای فیلم برداری به یک مورد ختم نمی شود، فیلم هایی که شما تهیه می کنید می توانند اهمیت متفاوتی داشته باشند. بهترین کوادکوپتر برای فیلمبرداری سینمایی پهپادهای صنعتی ماتریس می باشند. چنین کوادکوپترهایی باید بتوانند دوربین های سنگین وزن و پیشرفته را به مدت زمان طولانی حمل کنند تا همواره بتوانید فیلم های مناسب به ثبت برسانید. کوادکوپترهای ماتریس این توانایی را دارند که دوربین هایی نظیر RED Epic را حمل کنند و فیلم های سینمایی ویژه به ثبت برسانند. فیلم برداری از جشن ها و مراسمات نه چندان مهم یا حتی تصویر برداری هنگام مسافرت و طبیعت گردی با توجه به بودجه و سلیقه کاربر می تواند از پهپادهای متوسط یا حرفه ای استفاده کند. بهترین گزینه برای چنین فیلم ها و عکس هایی هلی شات های مویک و فانتوم می باشند.

بهترین کوادکوپترهای جهان

از بهترین کوادکوپترهای جهان تا به امروز می توان به محصولات شرکت DJI اشاره داشت از پهپادهای صنعتی گرفته تا مینی کوادکوپترهای مویک که امروزه آوازه خاصی میان محصولات شرکت DJI دارند. شاید با مطالعه این محتوا احساس کنید که DJI تنها تولید کننده پهپاد در جهان می باشد. کمپانی های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند، اما این کمپانی DJI است که سالانه با صرف هزینه های بسیار تکنولوژی های جدیدی را به محصولات خود می افزاید و همیشه کوادکوپترهایی متناسب با نیاز کاربران و بهترین کیفیت به بازار عرضه کرد.

بهترین کوادکوپتر در ایران

در ایران نمایندگی ها و مراکز گسترده ای برای خرید کوادکوپتر وجود دارد. دامزیک به عنوان نمایندگی رسمی محصولات DJI یکی از فروشگاهای تخصصی می باشد که دارای چندین شعبه در کشور ایران، امارات و چین می باشد. در ایران پهپادهای زیادی به فروش می رسد. از پهپادهای مبتدی و اسباب بازی گرفته تا پهپادهای نیمه حرفه ای کمپانی های MJX، شیائومی، دبلیو ال تویز، چرسون، همچنین مدل های حرفه ای تر نظیر اسکای دیو، پاروت و آتل که به عنوان تولید کننده های برتر آمریکایی امروزه در حال توسعه هستند می توان اشاره کرد.

بهترین کوادکوپتر ایران

اما کسانی که در رابطه با بهترین کوادکوپتر ایران جستجو کرده اند باید بدانید که تولید کننده داخلی برای این پرنده های هدایت پذیر وجود ندارد. بیشترین تولید کننده های پهپاد در جهان مخصوص کشور چین می باشند، تولید کننده هایی که اخیرا به لیست سیاه اقتصاد آمریکا افزوده شده اند.

بهترین کوادکوپترهای 2021

اولین تولیدی حرفه ای که در سال 2021 شاهد آن بودیم، پرنده دراگون فیش شرکت Autel می باشد که با زمان پرواز 2 ساعته و بیش از 30 کیلومتر محدوده پرواز می تواند رقیب جدی برای پهپادهای DJI باشد. یکی از اشکالات بزرگ این پهپاد اندازه آن می باشد که دارای طول و عرض 2.3×1.29 متر می باشد. اما با تمامی این شرایط باز هم نمی توانیم محصولات شرکت DJI را نادیده بگیریم، از بهترین کوادکوپترهای سال 2021 می توان به کوادکوپترهای مویک ایر 2، مویک مینی 2، مویک 2 پرو، فانتوم 4 پرو وی 2، ماتریس 300 RTK و دراگون فیش آتل اشاره کرد.

بهترین هلی شات

همانطور که در بالا گفته ایم یک هلی شات خوب باید بتواند پرواز های طولانی و همچنین کیفیت فیلم عالی داشته باشد. یکی از قابلیت های خوب برای یک هلی شات سیستم ارسال ویدئوی آن می باشد که بتواند همزمان با پرواز و فیلم برداری فیلم ها و تصاویر گرفته شده را در اختیار اپراتور قرار دهد. بهترین هلی شات های موجود در بازار برای فیلم برداری می تواند پرنده های مویک، فانتوم، اینسپایر و ماتریس باشند.

بهترین هلی شات برای فیلم برداری

بهترین هلی شات برای فیلم برداری یکی دیگر از کلید واژه های مورد جستجوی شما کاربران می باشد که در این مطلب آورده ایم. همانطور که می دانید به کوادکوپترهای دوربین دار هلی شات گفته می شود. بهترین هلی شات برای فیلم برداری مویک 2 پرو و البته گزینه های به صرفه تر هم وجود دارد که برای نمونه می توان به مویک ایر 2 اشاره کرد. این هلی شات ها قابلیت فیلم بردرای 4K با زمان پرواز نیم ساعته را دارند.

بهترین هلی شات های موجود در ایران

از بهترین هلی شات های موجود در ایرن می توان به پهپادهای مویک و فانتوم اشاره کرد، البته هلی شات های اینسپایر و ماتریس هم وجود دارند که بسیار گران قیمت هستند. برای خرید بهترین هلی شات در ایران به فروشگاه دامزیک نمایندگی شرکت DJI مراجعه کنید.

بهترین هلی شات حرفه ای

کوادکوپترهای دوربین دار زیادی وجود دارد که با توجه به امکاناتی که دارند آنها را در سطح های مبتدی، متوسط، حرفه ای و فوق حرفه ای دسته بندی می کنند. بهترین هلی شات حرفه ای زمان پرواز بالایی دارد و با یک سیستم کاملا ایمنی به شما کمک می کند تا هنگام پرواز کار بسیار سختی را پیش رو نداشته باشید. سنسورهای تشخیص موانع در یک هلی شات حرفه ای به شما کمک می کنند تا خیلی راحت موانع را شناسایی کنید و از برخورد با آنها جلوگیری کنید. سیستم صعود و فرود هوشمندانه هم ایمنی پرنده را افزایش می دهد. یک هلی شات حرفه ای دارای زمان پرواز طولانی، محدوده پرواز گسترده، سیستم مکان یابی پیشرفته و قابلیت های پروازی هوشمندانه می باشد.

بهترین هلی شات قیمت

قیمت بهترین هلی شات بستگی به امکانات آن دارد. یک هلی شات حرفه ای نظیر ماتریس ها که برای فیلمبرداری صنعتی استفاده می شوند بالاترین سطح فیلم برداری و تصویر برداری را در اختیار علاقمندان به فیلم برداری و تصویر برداری قرار می دهند. بهترین هلی شات قیمتی بیش از 300 میلیون دارد. ماتریس ها گران ترین هلی شات های موجود در بازار جهانی هستند که از بدل ورودشان به بازار سطح فیلم برداری را به مراحل پیشرفته تری ارتقاع داده اند.

بهترین برند هلی شات

بهترین برند هلی شات DJI تولید کننده چینی می باشد که اخیرا توسط آمریکا تحریم شده و آینده آن را به خطر انداخت. این کمپانی چینی در سال 2015 با تولید اولین نسخه از پهپادهای فانتوم یعنی فانتوم 1 کار خود را شروع کرده و در سال 2016 و 2017 با تولید نسخه های پیشرفته تری از این محصولات تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین تجاری را متحول کرده و اکنون شاهد آوازه بی حد و مرز این تولید کننده چینی هستیم. DJI برترین تولید کننده پهپاد در جهان می باشد که با تولید پهپادهایی همچون ماتریس برای فیلم برداری سینمایی، اینسپایر برای فیلمبردرای حرفه ای، کوادکوپترهای مویک و فانتوم برای آتلیه های عروس و داماد و پهپادهای اسباب بازی نظیر اسپارک و تلو تا به امروز موفق عمل کرده و به احتمال فراوان در آینده به عرصه های بسیاری وارد می شود.

پهپاد نقشه برداری

دی جی ای با ورود به تمامی عرصه ها کار نقشه برداری را به صورت هوایی آسان کرده و با ساخت پهپادهای نقشه برداری به شما این امکان را می دهد که نقشه های هوایی با دقت بالا تهیه کنید. یک پهپاد نقشه برداری باید سیستم مکان یابی پیشرفته ای داشته باشد تا بتواند به خوبی مختصات را ثبت کند. این پهپادها همچنین با استفاده از ابزارهای فتوگرامتری خروجی های استاندارد را پردازش می کنند. در این نقشه ها می توانید جزئیات بیشتری را مشاهده کنید.

8c8cfb0ed7167a8f5fab2e31a4e4dbde

خرید پهپاد نقشه برداری

برای خرید پهپاد نقشه برداری بهترین محصولات از کمپانی DJI هستند که مهمترین آنها فانتوم 4 RTK می باشد، کوادکوپتری که شباهت زیادی به پرنده های فانتوم دارد و از سیستم موقعیت یابی RTK برای دقت موقعیت یابی خود استفاده می کند. با این پهپادها می توانید نقشه های فوتوگرافی و سه بعدی را تهیه کنید. مهمترین آیتمی که هنگام خرید پهپاد نقشه برداری باید رعایت کنید، امنیت آن هنگام پرواز می باشد. در کنار یک پهپاد نقشه برداری می توانید از DJI Terra و GS Pro استفاده کنید. همانطور که می دانید امروزه ماهواره های هوایی بهترین نقشه ها را از نقاط دوردست و صعب العبور در اختیار کاربران قرار می دهند. با این وجود شما هم می توانید با یک پهپاد نقشه برداری و فرستادن به فراز یک منطقه صعب العبور به راحتی نقشه های سه بعدی با بهترین جزئیان از آن منطقه به دست بیاورید.

به یار برسان:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا